Sasuolo bez Đuričića POKLEKAO PRED NAPOLIJEM, Roma IMPRESIVNA protiv "Blekija" i ekipe!

IZVOR: Republika - 01.11.2020 | 20:20

Šesto kolo Serije A nije se dobro završilo po srpske fudbalere, pošto su i Fjorentina i Sasuolo poraženi od favorita.

FK Roma - FK Fjorentina

Sasuolo nije mogao da računa na odličnog Filipa Đuričića zato što mu je dijagnostifikovana korona, pa je njegov tim bio slabiji od Napolija (2:0). Ništa bolje nije prošla ni Fjorentina i Nikola Milenković, koji su poraženi od Rome istim rezultatom.

Krajnje neefikasnu utakmicu na stadionu "Sao Paolo" obeležili su Manuel Lokateli i Maksim Lopez golovima u 59, odnosno 95. minutu. Pored golova, timovi su ukupno imali čak 26 šuteva ka golu, pa akcija nije izostajala, ali lopta u mrežu nije htela.

FK Napoli - FK Sasuolo

Duel Rome i Fjorentine bio je nešto više jednostran, pa su igrači "vučice" napadali kao vatrena stihija, što se pokazalo i pogotkom Spinacole već u 12. minutu meča.

Nastavili su Rimljani da gaze ka golu koji čuva naš "Bleki", ali su "viole" hrabro odolevale, barem do 70. minuta, kada su Mkitarijan i Pedro kombinovali za dupliranje vođstva.

Ekipa Napolija nalazi se na petom mestu posle pobede, dok je Sasuolo još uvek sjajan na drugoj poziciji.

$bp("Brid_04243639", {"id":"23088","width":"16","height":"9","carousel":"225"});

Roma se nalazi na 7. mestu na tabeli Serije A, dok Fjorentina može da se pohvali tek 11. mestom.