Živković naplatio Benfiki za sve, pa se setio Partizana!

IZVOR: Republika - 16.09.2020 | 10:32

PAOK je u utorak veče slavio protiv Benfike rezultatom 2:1 u utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a junak meča Andrija Živković nije skrivao radost zbog svog gola i plasmana ekipe.

Andrija Živković

- Želim da čestitam svojim saigračima, zatim i svima koji vole PAOK, na ovoj pobedi. Znam da je ovo jako važno za klub. Ja volim ovaj klub, imam osećanja prema njemu zato što sam igrao za Partizan u Srbiji. Veoma sam srećan zbog svega- rekao je Živković.

Napadač je nedavno stigao u Solun upravo iz Benfike, u kojoj je bio četiri godine, ali je više vremena proveo na klupi, nego na terenu.

$bp("Brid_00246129", {"id":"23088","width":"16","height":"9","carousel":"225"});

Gol koji je postigao na ovom meču je njegov prvi još od marta 2018. godine, kada je bio strelac u pobedi nad Maritimom 5:0.

Srpski fudbaler je postigao drugi gol na utakmici u 75. minutu, na asistenciju Dimitrisa Janulisa, a PAOK je, inače, vodio od 63. minuta autogolom Jana Fertongena. Poraz gostiju ublažio je Rafa Silva u nadoknadi vremena.

Solunski klub će se za plasman u elitno takmičenje boriti sa Krasnodarom.