Srbin mora da bude u glavnoj ulozi: Ajntraht i Herta podelili "plen" u Frankfurtu, Grujić briljirao!

IZVOR: Republika - 06.12.2019 | 21:26

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta su na premijeri 14. kola Bundeslige dočekali berlinsku Hertu, duel na "Komercbank Areni" završen je podelom bodova i rezultatom 2:2.

Marko Grujić

Meč ste mogli da pratite ekskluzivno  na Eurosportu.

Gosti su poveli u 30. minutu, sjajan pas Grujića ka Lukebakiju, koji beži odbrani domaćina i potom matira Ronova za 1:0.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon 18 minuta igre u nastavku gosti duplirali prednost.

Bojata je proigrao Grujića, kojem sa par metara nije bilo teško da se upiše u listu strelaca. Reagovao je VAR, ali nije bilo ofsajda, pa je bivši fudbaler Zvezde upisao svoj treći gol u sezoni.

Ajntraht se ipak nije predavao, igrao se 65. minut kada je nakon kornera Hintereger smanjio na 2:1.

Ušao je potom u igru i Dejan Joveljić, da bi u 86. minutu Sebastijan Rode nakon novog kornera poravnao rezultat.

Do kraja nije bilo promene rezultata, odlična partija Grujića koji je proveo svih 90 minuta na terenu u dresu Herte, sa druge strane je Kostić igrao od prvog do poslednjeg minuta, Joveljić je u 84. minutu zamenio Andrea Silvu.