Sančez od sjaja do očaja, Inter spreman za Barsu!

IZVOR: Republika - 28.09.2019 | 18:31

Fudbaleri Intera trijumfovali su u meču šestog kola Serije A rezultatom 3:1 protim Sampdorije u gostima.

Fudbaleri Intera

Sensi je doneo prednost Interu u 20. minutu, a samo dva minuta kasnije isti igrač našao se u ulozi asistenta. Odlično dodavanje iskoristio je Sančez u 22. minutu.

Jedini gol za domaći tim postigao je Jankto u 55. minutut, iskoristivši asistenciju Linetija, a konačnih 3:1 postavio je Galjardini u 61. minutu.

Inter je već u 46. minutu ostao sa desetoricom na terenu, pošto je drugi žuti karton zbog simuliranja faula u šesnaestercu dobio Sančez, pa je morao da napusti igru.

Inter sezonu nastavlja duelom protiv Barselone u grupnoj fazi Lige šampiona, a zatim ih čeka derbi protiv Lacija.

Trenutno se Inter nalazi na vrhu tabele sa 18 poena, dok je Sampdorija na začelju sa tri boda.