Srbin nemoćan protiv Parižana: MBAPE DEBIOTOVAO GOLOM

IZVOR: Republika - 09.09.2017 | 07:51

Prve dve utakmice u Francuskoj Ligi 1 donele su nerešen ishod, na meču Lil – Bordo, i ubedljiv trijunf Pari Sen Žermena protiv Meca 5:1.

Sjajan trio: Edison Kavani, Kilijan Mbape i Nejmar

Drugi strelac za pariski klub bio je Mbape kome je ovo bio debi u dresu „svetaca“.

Mrežu Meca još su pogađali Kavani u 31. i 75. minutu, Nejmar u 69, Brazilac je upisao i jednu asistenciju, dok je Lukas u 87. minutu postavio konačan rezultat. Jedini pogodak za domaćine u ovom susretu postigao je Riveri u 37.

Mec je od 56. minuta igrao sa igračem manje, pošto je crveni karton dobio Asu Ekoto, dok je kapitensku traku nosio bivši reprezentativac Srbije, Milan Biševac.

Na utakmici Lil – Bordo nije bilo golova a treba napomenuti da je srpski interancionalac Vukašin Jovanović odigrao svih 90 minuta, dok se Milan Gajić još uvek oporavlja od povrede, koju je zadobio na okupljanju mlade reprezentacije Srbije.