Voša sigurna u Vranju, Spartak minimalcem srušio Mladost!

IZVOR: Republika - 30.03.2019 | 16:23

Fudbaleri Vojvodine savladali su Dinamo iz Vranja sa 3:1, dok je Spartak minimalnim rezultatom savladao Mladost na domaćem terenu.

Sjajno je meč počeo u Vranju za domaći tim. Dinamo je poveo već posle četiri minuta igre golom Davora Nedeljkovića. Na 1:1 poravnao je Milan Đurić u 22. minutu i to je bio konačan rezultat prvog dela igre.

Već na startu drugog dela gosti su stigli do potpunog preokreta golom Bojana Matića u 51. minutu. Dinamo se otvorio, pokušavao da stigne do izjednačenja, međutim, tačku na ovaj susret stavio je Milan Đurić svojim drugim golom, ovoga puta sa bele tačke za konačnih 3:1.

U Subotici Spartak je načeo mrežu golmana Dejana Rosića u 27. minutu kada je precizan bio Nemanja Glavčić. Do kraja susreta nije bilo pogodaka, te je tako Spartak stigao do važne pobede.