SRPSKI DERBI U BUNDESLIGI: Veljković usporio Ajntraht!

IZVOR: Republika - 26.01.2019 | 19:26

Fudbaleri Verdera iz Bremena dva puta vodili protiv Ajntrahta, ali je ekipa iz Frankfurta uspela da se vrati sa bodom kući (2:2).

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta

Očekivao se težak meč, ali su gledaoci u Bremenu mogli da uživaju u neizvesnom duelu prepunom golova i odličnih prilika.

Dva puta je domaćin dolazio u vođstvo. Prvo preko Maksimilijana Egestejna u 27. minutu, ali je Hrvat Ante Rebić spektakularnim golom poravnao rezultat. U međuvremenu na teren je ušao Miloš Veljković umesto povređenog Sebastijana Langkampa.

"Pelcer" prvog poluvremena primio se i na drugi deo igra pa se desila preslikana situacija. Martin Harnik ponovo je doneo prednost Verderu (52. minut), ali je Sebastijan Haler bio siguran sa bele tačke (68. minut) i postavio konačan rezultat meča.