(VIDEO) LUDO: Dao gol pa počastio saigrača srednjim prstom

Autor: I. V.

20.11.2017

16:18

Flamengo je pobedio Korintijans 3:0, a meč je obeležio sukob dvojice fudbalera crveno-crnih iz Rija.

RepublikaFoto: youtube.com/Ligados No Futebol
Sukob saigrača Rodolfa i Vezua

Veliki derbi bio je lišen takmičarskog značaja, jer je tim iz Sao Paula obezbedio titulu, a momci iz Rija izgubili su bilo kakve šanse da se dokopaju plasmana u Kopa Libertadores. Ipak tenzije nisu izostale.

U prvom poluvremenu, pri rezultatu 2:0, sukobili su se i umalo potukli igrači Flamenga Rodolfo i Felipe Vizeu.

Razlog nije poznat, a stvari se nisu smirile ni kada je meč nastavljen. Kada je Vezu postigao gol okrenu se ka saigraču i pokazao mu srednji prst.

Pogledajte momenat sukoba saigrača na 05:24 minutu snimka, i proslavu gola odmah posle toga.