(VIDEO) Posle 20 minuta im sve propalo: ŠTA JE IGRAČ RADA REKAO SUDIJI, PA JE DOBIO CRVENI?

18.11.2017

16:20

Fudbaleri Rada su na meču 17. kola protiv Crvene zvezde na "Rajku Mitiću" već posle 20 minuta mogli da se oproste od svih nadanja na našem najvećem stadionu. Sudija Petar Piper dosudio je kazneni udarac za crveno-bele uz crveni karton gostima, a čitava situacija dobila je dosta publiciteta.

Petar Piper

Aleksandar Lutovac je dobio žuti karton, a Srđan Ajković crveni.

Penal je dosuđen zbog povlačenja Srđana Babića u kaznenom prostoru Rada, ali je Ajković dobio crveni karton nešto kasnije. Verovatno je reč o prigovoru glavnom arbitru Petru Piperu, ali ostaje nejasno šta je vezni igrač rada rekao glavnom sudiji da zaradi isključenje.

Zvezda je prethodno dala gol već u četvrtom minutu, a na 3:0 je povisio Boaći. Uprkos isključenju, Rad je u 40. minutu uspeo da smanji prednost na 3:1 golom Lutovca.