RASPUCANI STRELCI: U derbiju Verone pet golova

Autor: I. V.

22.10.2017

13:22 >> 13:23

Kjevo Verona naših Ivana Radovanovića i Nenada Tomovića savladalo je gradskog rivala Veronu sa 3:2.

Inglez je postigao dva gola u pobedi nad gradskim rivalom

"Leteći magarci" su kontrolisali meč, imali su igrača više celo poluvreme i na kraju zasluženo slavili.

Ekipa Kjeva bila je bolji rival, ali gostujućem timu se mora odati priznanje jer su se odlično nosili sa igračem manje.

Verona je bolje otvorila utakmicu, povela golom Danijelea Verdea, ali se Kjevo vrlo brzo pribrao posle primljengo gola i zahvaljujući Inglezeu preokrenuo rezultat. Pacini je u desetom minutu nastavka izjednačio na 2:2, ali Serđo Pelisjer je postavio konačnih 3:2 i doneo nova tri boda "letećim magarcima".

Ivan Radovanović odigrao je svih 90 minuta, dok je Nenad Tomović čitav meč presedeo na klupi.