(VIDEO) SKANDAL U BIH: Dron sa zastavom tzv. Herceg-Bosne na utakmici u Mostaru!

Autor: Tanjug

21.10.2017

19:36

Derbi utakmica 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Zrinjskog i Sarajeva bila je prekinuta, pošto se iznad stadiona u Mostaru pojavio dron sa zastavom takozvane Herceg-Bosne.

RepublikaFoto: youtube.com/ETVIDEO
Dron iznad stadiona u Mostaru

Sudija je prekinuo meč, dok zastava nije skinuta sa drona, a gosti su na kraju slavili pobedu rezultatom 3:1.

Incident se dogodio tokom prvog poluvremena utakmice. Bespilotna letelica se nekoliko minuta zadržala iznad stadiona što je izazvalo aplauz domaće publike, javila je regionalna tv N1, pozivajući se na lokalne medije.

U kasnijem toku utakmice, sem upotrebe pirotehničkih sredstava domaćih i gostujućih navijača, nisu zabeleženi drugi incidenti.