ZLOSTAVLJALA KUĆNU POMOĆNICU, A ONDA JOJ PRED NOGE BACILA OVO - Nacija šokirana skandaloznim ponašanjem starlete! ČISTAČICA SE RAZBOLELA!

Zabava

22.04.2026

19:30

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Šok-vesti iz Holivuda!

ZLOSTAVLJALA KUĆNU POMOĆNICU, A ONDA JOJ PRED NOGE BACILA OVO - Nacija šokirana skandaloznim ponašanjem starlete! ČISTAČICA SE RAZBOLELA!

Foto: Chat GPT/Miloš Ćosić

Kajli Džener našla se u centru pažnje nakon što ju je bivša kućna pomoćnica Anhelika Vaskes tužila zbog navodnog zlostavljanja, diskriminacije i toksičnog radnog okruženja. Prema navodima iz tužbe, Vaskes tvrdi da je zbog takvih uslova bila primorana da napusti posao i sada potražuje odštetu.

U tužbi se navodi da je tokom rada u domu Kajli Džener u Hiden Hilsu vladala neprijateljska atmosfera, kao i da je bila izložena konstantnom pritisku i neprimerenom tretmanu. Osim Džener, tužbom su obuhvaćene i dve agencije za zapošljavanje.

Anhelika Vaskes je tužbu podnela 17. aprila protiv 28-godišnje starlete, kao i firmi "Tri Star Services" i "Maison Family Services". Ona tvrdi da je od samog početka bila izolovana, da su joj dodeljivani najteži poslovi, kao i da je trpela uvrede i ponižavanje na osnovu rase, porekla i vere.

OD ZLATNOG DEČKA DO NAJOMRAŽENIJEG U HOLIVUDU: Šokantna priča o sunovratu mladog glumca!

Prema njenim navodima, kao Salvadoranka i praktikant katoličke vere bila je meta diskriminatornih komentara, dok su njene žalbe, kako tvrdi, bile ignorisane ili ismevane. Situacija je, kako navodi, kulminirala u martu 2025. godine, kada joj je nadređena, prema njenim rečima, bacala vešalice pred noge tokom verbalnog napada.

Zbog svega što je, kako tvrdi, proživela, Vaskes navodi da je razvila anksioznost, jak stres i simptome slične posttraumatskom stresnom poremećaju. Takođe ističe da joj je uskraćen deo zarade.

ŠOK NA POČETKU DODELE OSKARA! Voditelj isprozivao slavnog glumca!

Republika

https://www.instagram.com/kyliejenner/

Kajli Džener

U julu 2025. godine otišla je na bolovanje, dok je u avgustu iste godine dala otkaz, navodeći da su uslovi rada postali nepodnošljivi.

Tužbom zahteva naknadu štete, isplatu zaostalih zarada, troškove obroka i pauza, kao i sve druge iznose za koje tvrdi da su joj nezakonito uskraćeni.

SKANDALČINA PRED DODELU OSKARA! Haos širom sveta zbog izjave glavnog favorita - dečko Kajli Džener na STUBU SRAMA!

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

 

 

Komentari (0)

Loading