OSUMNJIČENI ZA UBISTVO BENJAMINA SPAHOVIĆA POBEGAO IZ ZEMLJE: Njegov brat podelio ŠOKANTNE informacije - besan kao ris!

Zabava

22.06.2025

19:00

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Njihovim problemima nema kraja!

OSUMNJIČENI ZA UBISTVO BENJAMINA SPAHOVIĆA POBEGAO IZ ZEMLJE: Njegov brat podelio ŠOKANTNE informacije - besan kao ris!

Foto: Instagram/bspahovic

Dana 26. maja, Sarajevo je postalo mesto tragične saobraćajne nesreće koja je šokirala mnoge. Naime, motociklista Benjamin Spahović, poznati brat borca Tome Spahovića i zvezda rijalitija "Parovi", izgubio je život kada je na njega naleteo automobil tokom nepropisnog okretanja na prometnoj saobraćajnici. Ova nesreća nije samo ostavila dubok trag u srcima porodice, već je i izazvala brojne reakcije javnosti, posebno zbog načina na koji su vlasti reagovale.

Prema rečima Tomislava Spahovića, brata preminulog Benjamina, vozač koji se smatra odgovornim za nesreću pobegao je iz države. 

Republika

Foto: Instagram/tomo_thebeast_spahovic.mma

Benjamin i Tomislav Spahović

- Pozdrav svima. Javno da se oglasim i da kažem da je dotični gospodin koji je skrivio saobraćajnu nesreću u kojoj je smrtno stradao moj brat pobegao van države. Takve imam informacije. Pre nekoliko dana imao sam informacije da treba isto da napravi pa sam obavestio instituciju "Tužilaštvo kantona Sarajevo". Razgovarao sam sa istim i obrazložili su na neki način zašto nisu odredili pritvor… A to je jer nisu imali potpunu dokumentaciju od policije. Oni su kasnili s dokumentacijom tj. nisu dostavili materijalne dokaze koje imaju i koje su potrebne prema Tužilastvu u tom procesu, pa je i to jedna katastrofalna greska u ovom slučaju. Sad se prebacuju loptice jedne na druge jer znaju da je greška katastrofalna! Ishod svega toga je da su dozvolili da glavni krivac koji je usmrtio mog brata i dobio priliku da pobegne od procesa. Još su upoznati bili da ima dvojno državljanstvo - otkrio je ožalošćeni brat, a otac Izo je podelio na društvenu mrežu i napisao sramota.

Podsećamo, osumnjičeni se juče oglasio putem pisma koje je namenio Spahovićima, a to možete pročitati OVDE!

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

 

Komentari (0)

Loading