Milojko oprostio Milijani se*s s Požgajem, a evo da li su zajedno!
Milijana Bogdanović i Milojko Božić među prvima napustili su velelepnu vilu u Zemunu u superfinalu rijalitija, iako se starac, kako je kasnije istakao, nadao mnogo boljem plasmanu.
Foto: youtube.com/Parovi TV HAPPYPo izlasku, mlada Pilatovićka na iznenađenje mnogih priznala je da je sa svojim dečkom doživela vrelu akciju pred rijaliti kamerama, a onda je uporno demantovala bilo kakvu vezu s Požgajem.
Foto: printscreen/TvHappy
- Između nas dvoje jeste bilo- rekla je sa osmehom Milijana, i dalje vidno oduševljena akcijom, pa nastavila:
- Pa, desilo se!
Milojko je potvrdio da će Milijani oprostiti Požgaja. Ona se, kako je rekao, samo "malo zatrčala", a onda se vratila kad je videla da od toga nema ništa. Takođe, on je siguran da se između njih dvoje ništa nije ni desilo.
- Da smo se držali naše ljubavi bolje bi prošli - prokomentarisao je on, siguran da bi se bolje plasirali da nije bilo Požgaja da im smeta.
Foto: Printscreen/dailymotion.comMilijana je, sa druge strane, sve vreme ponavljala kako nema potrebe pomninjati više Požgaja, jer se rijaliti završio.
- On više ne komunicira sa Ivanijom! Stvarno se završio rijaliti - konstatovala je ona, pa otkrila da je sada vreme za planiranje svadbe, kao i porodice sa Milojkom.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)