PRVA DRAMA U VEZI JELISAVETE ORAŠANIN I PAVLA MENSURA: Mladi glumac besni zbog OVOGA?!
Pojavile se nove informacije!
Foto: Tanjug/Jovana Kulašević, Tanjug/Miloš Milivojević
Jelisaveta Orašanin i Pavle Mensur već neko vreme uživaju u ljubavi, ali, kako se sada navodi, u njihovom odnosu pojavile su se prve trzavice. Prema informacijama izvora bliskog paru, razlog za nesuglasice navodno je Pavlova ljubomora, koja je počela da smeta glumici, piše Kurir.
- Iako je u njihovoj vezi sve puno strasti, Pavle je u poslednje vreme postao jako ljubomoran. Ne prija mu što drugi muškarci gledaju i javno komentarišu njegovu devojku, pa je zbog toga već nekoliko puta došlo do rasprave između njih dvoje. To mu u početku nije smetalo, ali Mensuru se više ne sviđa ni kad se Jelisaveta previše razgoliti, kao što je to bio slučaj sa njenom malom crnom haljinom u Vrnjačkoj banji, iz koje grudi samo što joj nisu ispale - priča njihova sagovornica, pa dodaje:
PROČITAJTE JOŠ: AFERA JELISAVETE ORAŠANIN DRMA NACIJU: Mensur dobio DOKAZE da mu je dala BROJ - glumac odlepio od besa!
- Ona priča oko fotke sa članom obezbeđenja i Pavlov komentar ispod Jelisavetine slike mnogima bio smešan, on je njoj mnogo zamerio na tome. I zbog toga kako se obukla, i što se slikala, ali i sam opis fotografije. Rekao joj je da njemu to nije nimalo smešno i da mu to smeta, dok je njoj sve to urnebesno. Videćemo koliko će ta zaljubljenost trajati, ali čisto sumnjam da će te Pavlove ispade i ljubomoru, Jelisaveta još dugo trpeti - zaključuje njihov izvor.
Jelisaveta Orašanin i Pavle Mensur nisu se oglašavali povodom ovih navoda.
JEDNA FOTOGRAFIJA POKRENULA LAVINU KOMENTARA
Podsetimo, fotografija Jelisavete sa festivala u Vrnjačkoj banji privukla je veliku pažnju na društvenim mrežama. Glumicu je tada fotografisao muškarac koji je na događaju radio kao deo obezbeđenja. On je uz zajedničku fotografiju opisao njihov susret i naveo da je Jelisavetu otpratio do restorana, razgovarao sa njom i napravio fotografiju za uspomenu. Posebnu pažnju privukla je njegova tvrdnja da je tom prilikom dobio i njen broj telefona.
- Ne bih ja bio ja, kad najbolju ribu na festivalu i jednu od najlepših glumica, nisam upoznao, odveo do restorana, popričao, uzeo broj telefona i selfi sa osmehom. Jelisaveta Orašanin - žena zmaj - stoji u objavi.
PROČITAJTE JOŠ: JELISAVETA ORAŠANIN OBJAVILA PRIVATNE FOTKE S PAVLOM: Ovo je nacija čekala da vidi, sad je sve jasno!
Fotografija na kojoj muškarac grli Jelisavetu ubrzo se proširila društvenim mrežama, a onda se u komentarima oglasio i njen partner.
Foto: Instagram.com

Pavle Mensur nije ostao nem na objavu, već je postavio kratko pitanje koje je odmah privuklo pažnju javnosti: „Kad se ovo desilo?“
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)