POKRADENA MAJA MANDŽUKA: Katu iz "Munja" izdali bliski prijatelji, tek sad se saznala istina! (VIDEO)

Zabava

15.05.2026

14:30

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Glumica razvezala jezik!

POKRADENA MAJA MANDŽUKA: Katu iz "Munja" izdali bliski prijatelji, tek sad se saznala istina! (VIDEO)

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Glumica Maja Mandžuka, koju publika i danas pamti po ulozi Kate u kultnom filmu "Munje", nedavno je govorila o životu i karijeri u Americi, ali i o velikom razočaranju koje je doživela po povratku u Srbiju. Talentovana umetnica osvrnula se na period koji je provela u Njujorku, gde je živela čak 15 godina, i otkrila da joj je u rodnoj zemlji ukradena ideja za predstavu koju je želela legalno da postavi.

Maja je istakla da je tokom boravka u Americi stalno pokušavala da spoji iskustva sa Brodveja i domaću umetničku scenu, pa je upravo iz te želje nastala ideja za jednu pozorišnu predstavu.

POKUŠALA DA SE SAKRIJE ISPOD KAČKETA! Evo gde smo uhvatili našu slavnu glumicu koja je zavela Filipa Živojinovića i Kristijana Ronalda! (VIDEO)

- Dok sam živela u Njujorku, ja sam uvek gledala, kad dođem u Srbiju na dve nedelje, da napravim neki spoj između svoje zemlje i Amerike. I onda, gledajući jednu predstavu u Njujorku, to je bilo pre jedno dve godine, živeći na Brodveju, upoznajem i producente, i jako mi se svidela predstava, komedija je u pitanju. Malo se raspitam, uđem u priču, dođem do ljudi da dobijem prava za tu prestavu jer sam htela da je donesem u Srbiju, ali legalno - ispričala je Maja.

Kako navodi, uspela je da stupi u kontakt s porodicom preminulog autora i da otkupi prava za izvođenje predstave, ali je napravila jednu grešku - prerano je svoju ideju podelila sa ljudima iz Srbije.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by WTF RADIO (@wtfradio_rs)

 

- Dođem do porodice pisca - on preminuo, oni mi daju prava, otkupim to, no, u međuvremenu, naravno da sam napravila grešku i rekla nekim ljudima ovde za svoju ideju i na čemu radim, i to mi je ogromna greška - rekla je glumica.

STVARI SU SE PROMENILE! Maja Mandžuka otkrila zbog čega je napustila Ameriku i vratila se u Srbiju!

Mandžuka tvrdi da je ubrzo nakon toga njena ideja iskorišćena bez njenog znanja i dozvole.

- Naravno, neko mi je ukrao ideju, i ta predstava i danas ide. Ta predstava nije ni 20 odsto onoga što je na Brodveju, ali ta prestava je uspešna ovde i dalje - zaključila je Maja.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO

Komentari (0)

Loading