Da srce pukne! Ćerkica Darka Lazića stalno plače za tatom i traži da ga vidi!

Republika.rs

Autor: Republika

Zabava

27.10.2018

22:47

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Baka Darka Lazića, Milka Lazić, teško podnosi činjenicu da se njen unuk bori za život posle saobraćajne nesreće, koju je doživeo u utorak ujutru nedaleko od svoje kuće u Brestaču.

RepublikaFoto: e - stock/M. LUČIĆ
Nekada srećna porodica: Darko i Ana sa ćerkicom

Ona, kao i cela porodica, pevačevi prijatelji i kolege, veruje u njegov oporavak, a nadu joj daju vesti da je i dva dana nakon što mu je izvađena slezina on bolje.

Ona otkriva da njena praunuka, Darkova ćerka Lorena (4) predoseća da se njenom tati nešto dogodilo, prenose beogradski mediji.

- Najteže je za Lorenicu. Stalno plače za tatom jer ga ne viđa. Pita za njega, traži da ga vidi. Tačno oseti da nešto nije u redu iako se svi trudimo da budemo nasmejani pred njom. Ona je moj anđeo pametni, već je velika i shvata. Krijemo to od nje, nije pametno da sazna i šokira se. Ana je stalno s njom i maksimalno joj je posvećena. Trudimo se svi da nadoknadimo Darkovo odsustvo - kroz jecaje kaže Darkova baka.

Da Lorena stalno traži tatu, potvrdio je i Darkov prijatelj koji je u kontaktu s njegovom bivšom suprugom Anom Sević.

- Ana se pred devojčicom pravi da je sve u najboljem redu. Rekla joj je da je tata na putu, da mnogo radi i da će joj, čim dođe, doneti igračke - kaže on.

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading