Počinje nova sezona Eksploziva sa POSEBNO ZANIMLJIVIM PRIČAMA!
Nova, deveta, sezona emisije Exploziv, počinje u ponedeljak 3. septembra. U potrazi za dobrim pričama, novinari ove redakcije tokom leta, putovali su po regionu, Evropom ali su stigli i do Tanzanije i Kanade.
Foto: Promo fotoIstraživali su zašto sve više dece koristi drogu. U serijalu od pet priča, čućete lične ispovesti zavisnika koji otkrivaju šta su sve spremni da urade zbog "svoje dnevne doze", čućete i najmoćnije ljude u policiji koji su u prvim redovima Odeljenja za suzbijanje narkotika, priče iz klubova i sa splavova, ali i da li nešto država može da promeni. Ekipa emisije istraživala je i tržište elitne i ulične prostitucije. Pripremili su serijale o najbizarnijim spomenicima u Srbiji, najopasnijim i najprljavijim poslovima, serijal o Golom otoku, priče o posledicama bombardovanja Republike Srpske osiromašenim uranijumom, odnosno sa čim će se Srbija suočiti za pet godina.
Ekipa Exploziva u Češkoj istražuje kako i zašto je ova zemlja postala jedna od najbrže rastućih ekonomija u kojoj nema nezaposlenih već i uvoze radnu snagu. Gledaćete ispovesti devojaka i žena opasnih momaka, priče o novim oblicima zavisnosti, bizarnom pokušaju samoubistva prejedanjem čokoladom. „Rusi su nam otvorili dušu i priznali zbog čega im je Crna Gora postala novi dom. Srbi u Italiji dozvolili su nam da provirimo u njihove kuće i firme“ kažu urednici Marija Prebeg i Dejan Vučenović i obećavaju da neće odustati od kvaliteta jer je upravo on zaslužan što je Exploziv godinama jedna od omiljenih emisija koja je svakodnevno u vrhu gledanosti: „Bez obzira na aktuelnost teme ili njenu ozbiljnost, u centru naših dokumentarnih priča uvek je običan čovek i njegov problem sa kojima se gledalac lako poistoveti, objašnjava urednici.“
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)