"NEDOSTAJAĆE MI BOSANAC I DESINGERICA" Jelena Karleuša presekla nakon finala, NAPUŠTA "PINKOVE ZVEZDE"?!

Zabava

04.07.2026

21:30

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Pevačica donela važnu odluku!

"NEDOSTAJAĆE MI BOSANAC I DESINGERICA" Jelena Karleuša presekla nakon finala, NAPUŠTA "PINKOVE ZVEZDE"?!

Foto: Republika

Desnger i Karli

Atina Tošić uskoro puni 18 godina, a pevačica Jelena Karleuša ne krije koliko je ponosna na svoje ćerke Atinu i Niku, koje je dobila u braku sa bivšim fudbalerom Duškom Tošićem. Starija ćerka je nedavno završila srednju školu i proslavila maturu, a kako se približava važan period u njenom životu, odluka o daljem školovanju postaje sve aktuelnija tema.

Karleuša je za Informer otkrila koje su želje njene naslednice kada je reč o fakultetu i budućem zanimanju.

- Trenutno je to modni dizajn, ali videćemo da li će studirati u zemlji ili inostranstvu. Ja smatram da bi trebalo da ostane u Srbiji. Ona ima određeni strah zbog svega što se dešavalo u poslednjih godinu dana sa fakultetima, tako da sam ja više za privatni fakultet - da niko ne može da zabrani mom detetu da se školuje - rekla je pevačica.

Govoreći o porodičnim datumima, Jelena je istakla da se u njihovom domu uskoro očekuju dva važna slavlja, koja dodatno unose emocije u ovu životnu fazu.

- Njeno punoletstvo je u septembru, a istog dana je i Nikin 17. rođendan. Atina nije tražila ništa od mene, veoma je skromna. Ja sam presrećna što moje devojčice rastu. Sve je to život - iskrena je Karleuša.

Pored porodičnih tema, pevačica je i dalje veoma aktivna na muzičkoj sceni. U finalu muzičkog takmičenja "Pinkove zvezde" premijerno je predstavila novu pesmu "Sad je sve okej", kojom je najavila i svoj novi album "Enigma".

PROČITAJTE JOŠ: ZBOG ČEGA JE ZAISTA ODLOŽEN ALBUM JELENE KARLEUŠE?! Otkriveni svi detalji "ENIGME", OVO je jedina ISTINA! (VIDEO)

- Euforija je ogromna, gledanost je fantastična. Ovo je prva pesma koja otvara album "Enigma", jedna balada nastala posle veoma teškog perioda u mom životu. Publika će proceniti, kada je posluša, da li je zaista sve okej - poručila je ona.

Karleuša se dotakla i atmosfere u žiriju i odnosa sa kolegama, naglašavajući da su joj određeni članovi posebno ostali u sećanju.

- Nedostajaće mi Bosanac, ali i Despić, sa kojim sam ove sezone pravila najveću gledanost. Nisam sigurna da li ćete me gledati u septembru. Možda dođe do moje zamene... Nisam ništa rekla - zagonetno je dodala.

Iako je prethodna sezona bila obeležena brojnim tenzijama i sukobima među članovima žirija, pevačica ističe da joj takav koncept nikada nije bio primarni cilj i da više voli opušteniju atmosferu.

- Nisam bila mirotvorac, ali sam neko ko više voli da šou bude duhovit nego da se svodi na puko svađanje. Volim zezanje, imam taj beogradski humor, i čim stvari prerastu u nešto drugo - ja se isključim - objasnila je za "Informer".

BONUS VIDEO:

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading