NACIJA PLAČE ZBOG INFORMACIJE O EDITI ARADINOVIĆ! Jedva je smogla snage da ovo pusti u javnost!
Obelodanjena i fotografija iz tog perioda!
Foto: instagram.com/editaaradinovic
Pevačica Edita Aradinović nedavno je odlučila da podeli sa svojim pratiocima na društvenim mrežama jedan emotivan snimak iz svoje arhive. Ovaj snimak je bio podsetnik na veoma težak period njenog života, kada je prolazila kroz brojne finansijske i porodične probleme. Kako je istakla, u to vreme je radila za samo 200 evra, dok su dugovi nagomilani do guše. Uprkos svim teškoćama, Edita je imala sve što joj je bilo potrebno, a posebno su joj značile kafe u dvorištu gde je odrasla.
Edita je podelila i dirljive uspomene na svojega mlađeg brata Kokicu, koji je tada bio beba. Danas je on dečkić koji je upisao muzičku školu, što je dodatno obogatilo Editin život. Kako vreme prolazi, ona se sve više osvrće na te trenutke, što je izazvalo brojne reakcije kod njenih fanova.
PROČITAJTE JOŠ: INDI UDARILA NA TRUDNU SESTRU EDITU: Izjavom ŠOKIRALA naciju "Valjda će mi dati da vidim dete" (VIDEO)
- Period kad mi je mama bila bolesna, ja radila za 200 evra i u dugovima do guše, a imala sve što mi treba. Najdraže su mi bile kafe u dvorištu gde sam odrasla, kao i pevanje Kokici mom koji je bio bebac, a sad (je) dečkić koji je upisao i muzičku školu. Kako vreme leti - ispisala je Edita, pa zasigurno izmamila i brojne reakcije svojih fanova.
Podsetimo, Edita se trenutno nalazi u drugom stanju, što joj donosi radost i uzbuđenje, jer će se uskoro ostvariti u ulozi majke. Ova nova faza u njenom životu sigurno će doneti još mnogo srećnih trenutaka. Osim toga, nedavno je kupila plac na Avali, gde planira da izgradi porodičnu kuću.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)