BRUTALNO O BRENI, TEI TAIROVIĆ I "ZVEZDAMA GRANDA": Suzana Jovanović peva prvi put posle 27 godina, na ivici suza zbog Saše Popovića! (VIDEO)

Republika.rs

Autor: M. Ć. / M. P.

Zabava

26.06.2026

20:50

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Bez dlake na jeziku!

Suzana Jovanović, udovica pokojnog Saše Popovića, večeras se vraća na scenu prvi put posle 27 godina. Naime, ona nastupa na prvom od dva koncerta u okviru festivala "Južni vetar", koji se odigravaju na Tašmajdanu. Pre izlaska na scenu dala je izjavu za medije, među kojima je i ekipa Republike.

- Eto, konačno, posle više od 27 godina ću zapevati. Ceo dan sam nervozna, da sve prođe kako treba. Ja sam sa "Južnim vetrom" snimila tri albuma, izdvojila sam ono što se najviše pevalo. Deca nisu tu večeras, starija deca su dobila bebu i ne mogu nigde da mrdnu, a Aleksandra nije nešto za koncerte. Tu su mi prijatelji. 

PROČITAJTE JOŠ: JOŠ NISAM ZAPALILA SVEĆU SAŠI POPOVIĆU... Anicu Milenković deca prvi put gledaju na VELIKOM KONCERTU, otvorila dušu pred nastup! (VIDEO)

- Kad sam im rekla deci, prvo su rekli: "Mama, stvarno, to nam ne liči na tebe". Izlazim iz svoje zone komfora, to im je neshvatljivo. Rekla sam da ću doći, pa da ću da pobegnem. Na granici sam da zaplačem, ceo dan emotivan naboj. Kad krenu pesme, imaju poruku za Sašu... Znam da bi on sad bio ponosan na mene. Molim se samo da ostanem dostojanstvena, hraba, na visini zadatka. Muzika je moja prva ljubav pre Saleta, videćemo kako ću nastaviti - rekla je Suzana.

Odnosi sa Lepom Brenom se nisu stabilizovali.

- Ništa se nije promenilo u odnosu sa Brenom - kratko je poručila.

Tea Tairović je napravila ogroman uspeh sa pesmom "Plakala bih i bez suza", a Suzana je ovo prokomentarisala.

PROČITAJTE JOŠ: "ZATVARAMO POGLAVLJE!" Hitno oglašavanje direktora "Granda", slede VELIKE PROMENE!

 

 

- Znate šta, original je original. Divno je što mladi ljudi pevaju naše pesme i prave karijeru na tim pesmama. Ali ja najviše volim da slušam originalne kolege, Jašara, Šemsu, Draganu, Mileta... Sve one ljude koje ću čuti večeras. Drugačije je Tea otpevala od mene, original je original.

Prokomentarisala je i finale "Zvezda Granda" i to što se pola kolega iz žirija nije pojavilo.

- Nisam bila na finalu, bila sam sprečena, imala sam porodično obabeze. Neću biti članica žirija, ali videćemo, ako me pozovu sledeće godine, pojaviću se. Meni Sale najviše fali, i vama, u svemu baš nedostaje. Vidi se ta praznina. Ali dobro, život mora da se nastavi. Ostali su ljudi koji su tu, nadam se da će nastaviti uspešno kao dok je Sale bio tu. Krstim se. Fali ta Sašina energija i disciplina, harizma. Ali život se nastavlja, takav je život - poručila je.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

Komentari (0)

Loading