DRAMA U "LAZI"! Mina Kostić danas trebalo da izađe iz bolnice, OTPUST ODLOŽEN ZBOG NEOČEKIVANOG PROBLEMA!
Poznati detalji!
Foto: printscreen/Google Street View, Vladimir Lukić
Pevačica Mina Kostić i dalje se nalazi u psihijatrijskoj ustanovi "Dr Laza Lazarević", iako se očekivalo da danas tokom prepodneva bude otpuštena na kućno lečenje. Međutim, došlo je do nepredviđenih okolnosti koje su odložile završetak procedure, zbog čega još uvek nije poznato kada će pevačica napustiti bolnicu, piše Pink.rs.
Prema dostupnim informacijama, problem je nastao usled pada informacionog sistema, zbog čega nadležni nisu u mogućnosti da završe svu neophodnu administraciju potrebnu za otust iz zdravstvene ustanove. Zbog toga je njen odlazak iz bolnice odložen, a za sada nije poznato da li će biti realizovan tokom dana ili će procedura biti pomerena za neki naredni termin.
Podsetimo, Mina Kostić primljena je u kliniku 31. maja u pratnji policije, nakon što je, prema navodima, pokazivala agresivno ponašanje. Vest o njenoj hospitalizaciji veoma brzo je odjeknula u javnosti i izazvala brojne reakcije kako među njenim kolegama, tako i među fanovima.
Od prvog dana uz pevačicu je njen verenik Mane Ćuruvija Kasper, koji je odmah po saznanju za situaciju doputovao iz Sjedinjenih Američkih Država u Beograd. Već narednog dana stigao je u Srbiju, a od tada redovno posećuje svoju izabranicu i pruža joj podršku tokom oporavka. Osim njega, Minu su u bolnici obilazili i članovi njene porodice, među kojima su brat i sestra.
PROČITAJTE JOŠ: "TREBA MU ZABRANITI ULAZAK U SRBIJU" Zastrašujuće informacije o Kasperu, zbog ovoga je Mina Kostić završila na PSIHIJATRIJI?!
Tokom prethodnih nedelja brojne kolege javno su joj uputile reči podrške i poželele brz oporavak. Veliki broj fanova takođe svakodnevno šalje poruke ohrabrenja, nadajući se da će pevačica uskoro prevazići težak period i vratiti se svojim svakodnevnim obavezama.
Inače, Mina je i ranije otvoreno govorila o zdravstvenim problemima sa kojima se suočavala tokom života. U jednom od intervjua prisetila se izuzetno teškog perioda kroz koji je prolazila, kada je njeno zdravstveno stanje bilo ozbiljno narušeno.
- Bilo mi je veoma teško, mislila sam da ću umreti. Dudi sam rekla: "Hoćeš li da me sahraniš živu?" Imala sam 40 kilograma, bila sam veoma bolesna, i fizički i psihički. Pre 16 godina dobila sam ulcerozni kolitis, odnosno zapaljenje debelog creva. Nije me sramota da pričam o tome. Uopšte nisam mogla da dojim dete - ispričala je ranije za "Skandal", pa dodala:
- U takvom stanju sam odlazila na nastupe, a Duda tada ništa nije preduzela. Samo mi je Bog pomogao. Nema tu mnogo priče, jednostavno su me iskoristili i to je to. Vračala mi je da mi bude loše, i zdravstveno i finansijski, kao i na ljubavnom planu - istakla je tada.
Dok javnost i dalje prati razvoj situacije, ostaje da se vidi kada će administrativni problemi biti rešeni i kada će Mina Kostić konačno napustiti bolnicu. Za sada je izvesno samo da je njeno zdravstveno stanje dovoljno stabilno da se razmatra otpust, ali će konačna odluka zavisiti od završetka svih procedura koje su trenutno blokirane zbog tehničkih poteškoća u sistemu.
BONUS VIDEO:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)