POBEDNICA "NIKAD NIJE KASNO" ODLUČILA DA ODUSTANE OD TAKMIČENJA, STAVKE U UGOVORU SU JE IZBEZUMILE! Pakuje kofere i napušta zemlju, usledila šok-odluka tada!
Pobeda u ovom takmičenju joj je promenila život!
Foto: Antonio Ahel/ATAImages, Shutterstock/M-Production
Pevačica Ivana Lola Šalipur, poznata kao pobednica stručnog žirija takmičenja "Nikad nije kasno", ima zaista neobičnu i inspirativnu životnu priču. Njeni snovi o karijeri u Holivudu su, iako puni entuzijazma, naišli na surovu realnost šou-biznisa. Ovaj susret sa izazovima i razočaranjima u muzičkoj industriji naveo ju je da donese drastične odluke koje su oblikovale njen život.
Ivana je sa plaćenom avionskom kartom otputovala u Los Anđeles, nadajući se da će ostvariti svoje snove o velikoj karijeri i slavi. Međutim, njen pokušaj da se probije na svetsko tržište brzo je prekinut kada se suočila sa mračnom stranom poznatog šou programa "Američki idol". Uvidom u detalje ugovora, shvatila je da svet u kojem je želela da se ostvari nije onakav kakvim ga je zamišljala. Osećajući se šokirano, donela je brzu odluku da se povuče iz takmičenja i odustane od muzičke karijere u inostranstvu.
Međutim, u ovom takmičenju je potpuno izdominirala:
– Uopšte nisam očekivala! U šoku sam bukvalno– rekla je Lola iznenađeno.
Prilikom preuzimanaja pobedničke statue, Lola je naglasila da pobedu posvećuje svom šestogodišnjem sinu, koji je ujedno i razlog što će pobednica u narednom periodu napraviti ogromnu životnu promenu.
– Tu je on sa mnom. Mi smo ovde zapravo u Beogradu od marta, tu živimo, dok se dešava sve ovde. Ostajem u Srbiji. Htela sam da moj sin počne ovde u školu, upisala sam ga, počinje u septembru, tako da ćemo se družiti. Možda u jednom trenutku samo odem u Ameriku- rekla je Lola za Grand.
Lola tvrdi da je preseljenje u Srbiju potpuno nov početak za nju, koji možda neće biti lak i jednostavan, ali da nema očekivanja i da će pustiti da se stvari odvijaju svojim tokom.
– Ja samo živim život, i tako svi trebaju, jer evo. Ovo nisam očekivala i vidite šta se desilo- sa osmehom je poručila.
Jednom prilikom je izjavila da njeno zanimanje, zanimanje seksologa jako slabo „prolazi“ u Srbiji, ali da ona ima drugačije planove.
– Ja i dalje imam svoje klijente sa kojima radim online, ali želim da se što više posvetim muzici. Muzika mi je uvek bila i uvek će biti prva ljubav, ja tako kanališem sve svoje emocije, i negativno i pozitivno da izbacim iz sebe- zaključila je Ivana Šalupur.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Pročitajte i...
BONUS VIDEO:
Komentari (0)