ŠOK-BOMBA! Milija gledate u "Zvezdama Granda", a sigurno ne znate OVE DETALJE: Drogirao se, a sad ide na SPECIJALNE ŽURKE

Zabava

01.04.2026

18:00

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Kako kaže, sve je bilo prolazno i povezano s muzikom i fazom odrastanja.

ŠOK-BOMBA! Milija gledate u "Zvezdama Granda", a sigurno ne znate OVE DETALJE: Drogirao se, a sad ide na SPECIJALNE ŽURKE

Foto: Nikola Mutić

Poznati kompozitor i producent Aleksandar Milić Mili retko govori o svom privatnom životu, ali je u jednom iskrenom razgovoru otvorio dušu i progovorio o mladalačkim porocima, navikama i ljubavi prema rejv kulturi.

Mili je priznao da je u mlađim danima povremeno koristio marihuanu, ali ističe da to nikada nije bila navika koja je uticala na njegov svakodnevni život ili rad. Kako kaže, sve je bilo prolazno i povezano sa muzikom i fazom odrastanja.

Republika

Foto: ATA Images

Aleksandar Milić Mili

Duvao sam neko vreme kao klinac i to je bilo sve zbog muzike. Ne kao da ja izađem iz kuće naduvan i tako funkcionišem. Volim i da popijem i da se zezam, ali nikad previše. Nikad nisam ništa probao od nedozvoljenih supstanci, osim trave, kao što sam rekao – rekao je Mili u podkastu "Voštkast".

OVO JE RETKA SLIKA SAŠE I DEJANA MATIĆA BEZ NAOČARA: Evo kako
blizanci izgledaju - BRAT LJUBI BRATA u ruku, da ti srce pukne (FOTO)

Danas, međutim, njegov fokus je na muzici i energiji koju dobija na rejv žurkama, koje redovno posećuje širom Evrope, ali i u Beogradu. Iako su takvi događaji često povezani sa raznim porocima, Mili ističe da se on toga drži po strani.

Republika

Foto: ATA Images/Antonio Ahel

Aleksandar Milić Mili

Rejv žurke volim, ali tamo stvarno pijem samo vodu. Stvar je u muzici, nema drugog objašnjenja, mene muzika radi nenormalno. Sad sam bio na jednom rejvu u Beogradu, ali sam pogrešio veče. Nas je bilo 40 u ekipi, mi idemo po celom svetu na te žurke. To je trajalo ceo vikend, ja sam bio u petak, a bolja je žurka bila u subotu, ali sam kući otišao oko pola pet ujutru. Nisam mnogo zaglavio – ispričao je kroz osmeh.

Dodaje i da mu upravo muzika daje snagu da izdrži višesatno đuskanje, kao i da atmosfera na takvim događajima ima posebnu energiju.

Republika

Foto: E.S./ATAImages

Aleksandar Milić Mili

Mi smo bili skoro u Parizu na nekom rejvu, ja sam popio pet-šest flašica vode. Meni ta muzika daje tu nenormalnu energiju da mogu i po devet sati da đuskam. Ti uđeš u vajb i ritam i furaš tako i tamo su generalno ljudi veseli, puls ti je miran, harmonija neka. Tamo nikad nisam čuo da se neko pobio. Mislim, svašta se tu konzumira, ali i to je provod – rekao je Mili.

OVOJ PEVAČICI JE ZABRANJENO DA SE I PRIBLIŽI OPERISANOJ ZORICI BRUNCLIK: Nakon novih informacija o njenom zdravstvenom stanju – usledila ŠOK-poruka!

Na kraju, osvrnuo se i na inspiraciju za stvaranje muzike, ističući da je pronalazi u svakodnevnim situacijama, ali i na putovanjima i događajima koje posećuje.

Idem po celom svetu i tako nalazim inspiraciju u raznim situacijama i sa svih strana. Kad ujutru upalim TV, na primer. Svuda nalazim inspiraciju – zaključio je producent.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO

Komentari (0)

Loading