HAOS PRED FINALE PZE! Harem Girls i Ivana Krunić TRAKTOROM stižu ispred RTS, osvanuo ŠOK-SNIMAK! (VIDEO)
Ivana Krunić i Harem GIrls napravile opštu paniku!
Foto: L.L./ATAImages
Groznica finalne večeri festivala „Pesma za Evroviziju 2026“ dostigla je tačku ključanja, a glavne favoritkinje za visok plasman, članice grupe Harem Girls i popularna pevačica Ivana Krunić, odlučile su da ukradu šou i pre nego što kroče na veliku scenu. One su na svom Instagram profilu podelile urnebesan snimak koji je za samo nekoliko minuta postao viralan, pokazujući da su više nego spremne da svojom pesmom „Boom Boom“ naprave pravi dar-mar u studiju na Košutnjaku.
Naime, devojke su uz pomoć snimaka iz drona zabeležile svoj nesvakidašnji dolazak pred zgradu RTS-a, ali umesto u luksuznim limuzinama, one su se pojavile na – traktorima! Ovaj genijalan marketinški potez oduševio je čitav Balkan, jer su pevačice na veoma originalan i šaljiv način pokazale da su spremne da „preoru“ put do prvog mesta i predstavljaju Srbiju na prestižnom takmičenju. Uz široke osmehe i neverovatnu energiju, one su sa traktora poslale jasnu poruku da dolaze po pobedu, pozivajući sve svoje fanove da večeras budu uz njih i daju im svoj glas.
DRAMA UŽIVO U PROGRAMU! Haremka se SRUŠILA u bekstejdžu, OVAJ detalj je svima promakao! (FOTO)
Snimak je momentalno naišao na pravu lavinu pozitivnih komentara, a oduševljeni pratioci ne prestaju da hvale njihovu kreativnost i smisao za humor. Mnogi su istakli da je ovo pravo osveženje i da su devojke već pobedile kada je u pitanju originalna promocija, dok im drugi predviđaju siguran put u Evropu jer su pokazale spoj modernog zvuka i narodnog duha na potpuno nov način. Kako je izgledala ova luda vožnja do Košutnjaka i trenutak kada su traktori „opkolili“ javni servis, pogledajte u snimku u nastavku teksta.
BONUS VIDEO:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)