ŠOK-IZJAVA O VEZI MINE KASPERA PODIGLA VELIKU PRAŠINU: Kolege primetile čudne stvari, šta se dešava sa pevačicinim verenikom?! (VIDEO)
Desingerica u šoku zbog dešavanja u njihovoj vezi.
Foto: Estock/Rajko Ristić
Dragomir Despić, poznatiji kao Desingerica, nedavno je komentarisao aktuelna dešavanja na javnoj sceni, fokusirajući se na ljubavnu priču između Mine Kostić i Maneta Ćuruvije, poznatijeg kao Kasper. Ova veza izaziva mnogo pažnje i kontroverzi, a Desingerica, kao neko ko se često nalazi u centru pažnje, nije mogao da zadrži svoje mišljenje.
- Šok terapija, baš su čudnovate stvari tu. Zanimljivo je. Nisam ih video zajedno, ne krećem se na takvim mestima, ne znam kako to funkcioniše - rekao je pevač.
Pored komentara na aktuelne ljubavne teme, pevač je otvoreno govorio i o svojim privatnim navikama, koje su, kako sam priznaje, u potpunoj suprotnosti sa imidžom koji neguje na sceni. Iako ga publika doživljava kao nekoga ko pomera granice i ruši tabue, u privatnom životu je izrazito pedantan i ima jasne granice.
- Ne volim kad mi neko tuđi i sedne na krevet u sobi, ja kad se spremam za nastup, ako neko uđe i sedne na nastup ja promenim sobu. Ne mogu da podelim ni čašu sa prijateljem ni sa ženom. Mogu da pljunem, da pijem iz 300 različitih flaša, ali čim se završi nastup da sam najžedniji ne bih mogao da uzmem da popijem iz nečije flaše. I ženinu kad uzmem moram da je obrišem iako se sa njom ljubim - rekao je on za medije.
Podsetimo, Duško Tošić je sve šokirao odlukom da upadne Jeleni Karleuši u stan i zameni sve brave, a potom izbaci kućne ljubimce i spremačice iz vila. Ova vest je odjeknula kao bomba u medijima, a Karleušine kolege su komentarisale ovaj "ispad" i tokom današnjeg snimanja Pinkovih Zvezda.
Dragomir Despić Desingerica i dalje misli da Tošić nije bio sposoban sa ono što je pevačica iznela o njemu:
- Je l' to istina, bajo? Ja mislim da nije, ne verujem da je baš sve to tako. Izbacio je ljubimce na ulicu? - bio je šokiran Desingerica.
- Da li misliš da si u takmičenju dominantniji od Jelene Karleuše, s obzirom da ona važi za dominantnu ženu? - usledilo je pitanje.
- Pa, ja sam muškarac, nekako je prirodnije da ja budem dominantniji. Karleuša je dominantnija samo nad "cavama".
- Znači, Duško Tošić je cava? - usledilo je pitanje.
- Ne verujem da je to uradio - odgovorio je on.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)