KARLEUŠA ZAKUCALA KANDIDATKINJU! Ni Viki Miljković nije ostala pošteđena! Haos u Pinkovim Zvezdama
Teške reči tokom emitovanja!
Foto: Dragan Kadić/Antonio Ahel/ATAImages
Zorica Nikolić, takmičarka "Pinkovih zvezda" bila je naredna kandidatkinja koja se predstavila pesmom Verice Šerifović "Ja te ne dam, a ti ideš", dok joj je mentorka bila Viki Miljković. Kao drugu numeru izvela je pesmu "Poludelo srca", koju u originalu peva Zlata Petrović.
Nakon nastupa, Zorica je dobila samo jedno "Da", i to od Dragana Stojkovića Bosanca, koji je detaljno obrazložio svoju odluku i dao opširnu kritiku njenog izvođenja.
- Ja sam prvi put glasao za jedno narodnjačko, talentovano. Pokušaj narodnog, odnosno naradonjačkog izvođenja određenih pesama. Dao sam ti šansu da probaš do baraža, što ne verujem da ćeš uspeti, da to jodlovanje i karikiranje romske muzike, izvođenja, stola, nekakvog šatora, vašora, sitnog zabavljanja, probaš da dovedeš u jedan red. Do gađanja tonova u visinama, vađenja preko jodlovanja, s ozbirom na to da je drugi krug i da ako nekim slučajem probaš da to popraviš sa svojim mentorom. Niti Zlata Petrović tako peva, a pogotovo Verica, od mene nećeš dobiti glas uopšte. Ja sam zato to pozdravio, nije ti loša boja glasa, ali je to poklopilo austrijsko jodlovanje, do te mere da to stvarno nije ukusno. Ja sam dao šansu zbog nečeg što se narodski zove trileri i na momenti boja glasa - rekao je Bosanac.
Na Bosančev komentar nadovezala se Jelena Karleuša, koja je istakla da je upravo način pevanja bio ključan razlog zbog kog je Zorica ostala bez većeg broja glasova.
- Ovo je bio jedan džentlmenski potez. Zorice ovo nije bilo austrijsko jodlovanje, nego švajcarsko Hajdi jodlovanje, koje te je koštalo glasova. Ono što je interesantno je da si ti u tom jodlovanju bila intonativno tačna, neosporno je da si ti veoma talentovana i dobra pevačica. Ja ću ti reći nešto što ćete možda uvrediti, možda se neće svideti ni gledaocima, ali više od toga da ćeš ti od ovog posla živeti, i da ćeš se time baviti na jedan lep kafanski način, smatram da tebi Viki više od ovoga da ti pomogne. Ovo je naučeno tako kako je naučeno, ovo je tvoj manir i ona ne može to da ispravi, ti si zrela, odrasla žena, ovo je tvoj maksimum. Da možeš da budeš zvezda, bila bi do sada, da si talentovana za kafanu, za dobar posao, za svadbe, za veselja, da, ali da ćeš da budeš velika balkanska zvezda, smatram da to ne možeš da budeš. Tvoj manir, tvoj izgled, tvoja energija, tvoje ponašanje na sceni nešto što je ništa više od kafane i zabave - navela je Jelena.
Zorica je potom odgovorila da nema ambicije da postane svetska zvezda.
- Ja ne želim da budem Madona, Tina Tarner, ali želim da radim veselja, ne treba vređati - rekla je kandidatkinja.
Karleuša je pojasnila svoj stav i dodala:
- Ti ćeš neosporno to raditi . Ja tebe nisam uvredila, naprotiv, rekla sam da si muzikalna i da ćeš od ovoga posla živeti i jesti hleb, ali da ćeš biti zvezda ne.
U raspravu se uključila i mentorka Viki Miljković, ističući da je Zorica svesna svojih mogućnosti i životnog iskustva.
- Ona je žena toga i svesna i to i kaže, ima 51. godinu, ona od ovog posla živi i živeće i dalje - navela je Viki.
Međutim, Jelena je smatrala da mentorka ipak može više da utiče na scenski nastup.
- Znala sam da ti Viki kao mentor nisi mogla mnogo da utičeš na ovo jodlovanje, ali kada je reč o njenom izgledu, ponašanju, energiji, mogla si tu dosta toga da poradiš - rekla je Karleuša, na šta je Viki kratko odgovorila:
- Ja ne mogu da idem i svih 33. oblačim.
Karleuša je potom dodala:
- Ugašena je, ponašanje joj je tezgaroško.
Zorica je istakla da je svesna kritika i priznala da je prvi krug bio bolji.
- Svi dobro znamo kako Verica peva, kod Zlate ima i podvriskivanja, ali si u prvom krugu bila bolja. Bosanac te je toliko iskritikovao, da ja više ne bih mogla - rekla je Zorica.
OVAKO JE PROPAO BIZNIS DUŠKA TOŠIĆA! Isplivale informacije o bivšem mužu Jelene Karleuše!
Svoj komentar dao je i Desingerica, koji je ocenio da je nastup bio znatno slabiji nego ranije.
- Mislim da si mogla baš mnogo bolje da odradiš ovo. Zvučalo mi je kao jodlovanje zona sumraka, štipalo za uši, zvučalo je baš hard kor, loše je bilo, čak malo i sprdački, izgledalo je kao da se sprdaš, ali sam siguran da je Viki radila s tobom i da ti se sigurno nešto desilo. Bila si bolja u prvom krugu, kao da si karikirala sad. Obe pesme si hvarisala, nešto si desilo. Ovo je malo starinski - naveo je Desingerica.
Na samom kraju, Karleuša je još jednom prokomentarisala Zoričin nastup i energiju na sceni.
- Ti izgledaš top, kao da imaš 20 godina manje, mnogo si ugašena, kao moja nastavnica matematike - zaključila je Jelena.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)