DEDA MRAZ SAM OTKAD SAM POSTALA MAMA: Marija Egelja na samom kraju 2025. otvorila dušu - progovorila o POVRATKU na Pink!
Voditeljka otvoreno o željama!
Foto: ST/Vlada LUKIĆ
Lepa voditeljka Pink televizije Marija Egelja u velikom novogodišnjem intervjuu za Pink.rs otvoreno je govorila o planovima za period koji je pred njom, željama koje ima za sebe i svoje najbliže, ali i o najlepšem trenutku godine na izmaku - dolasku njenog drugog sina. Govoreći o godini koja je iza nje, Marija je istakla da joj je upravo ona donela najveću sreću u životu.
- Ovo je najsrećnija godina u mom životu, jer smo dobili drugog sina, posle 2022. kada sam prvi put postala mama. Rođenje Luke je nešto što je obeležilo i na najlepši mogući način upotpunilo ovu godinu našoj porodici.
PELENE ZAMENILE CRVENE TEPIHE! Ovo su bebe poznatih rođene u 2025! Tu su i ponosne bake i deke!
Otkrila je i kakvi su joj planovi na privatnom i poslovnom planu u narednoj godini, naglašavajući da je porodica uvek na prvom mestu.
- Privatni planovi su svakako okrenuti porodici, jer to je stub svakog društva i te porodične vrednosti se moraju čuvati i negovati. Plan nam je da Bože zdravlja krstimo naše sinove i proslavimo Lukin prvi rođendan jednom lepom žurkom. A poslovni planovi su svakako vezani za povratak na televiziju kada za to dodje vreme. Volim i što imam lepe saradnje na društvenim mrežama, pa i tamo nastavljam da se družim sa svojim "online" prijateljima.
Na pitanje šta će poželeti sebi u ponoć, voditeljka je istakla da su joj želje uvek realne i usmerene ka onome najvažnijem.
- Oduvek sam imala želje koje su realne, jer ne volim da zamislim nešto, pa da se rastužim ako se ne ostvari. Kako sam starija, to je da zaista vladaju zdravlje i sreća meni i mojim voljenim osobama. Materijalne stvari mogu da budu trenutna i prolazna sreća, a onu istinsku sreću mi predstavljaju moja tri dečaka, i takvu sreću poželim svaki put.
Marija je otkrila i da se od kada je postala majka, u njenom domu uloga Deda Mraza podrazumeva.
- Od kada sam postala mama, ja sam u ulozi Deda Mraza, tako da suprug i ja ispunjavamo deci želje.
Upitana da li postoji nešto što bi želela da ostavi u godini na izmaku, voditeljka je poručila da loše trenutke ne želi da briše.
- Život je ispunjen lepim i manje lepim momentima, tako da uvek ima nešto što bismo želeli da se nije desilo. Ali takve situacije nas jačaju i ništa ja tu ne bih dirala, hvala Bogu ništa mi se toliko krucijalno loše nije desilo u ovoj godini, tako da nemam ništa što bih zaboravila, jer dečiji osmesi i njihova radost mi ispune srce, tako da nema mesta za "loše momente".
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)