OTKRIVENA ISTINA O SKANDALU S LEPOM BRENOM! Branka Sovrlić konačno priznala: Sve je bilo namenjeno meni...

Zabava

24.12.2025

16:30

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

O ovome se godinama šuškalo!

OTKRIVENA ISTINA O SKANDALU S LEPOM BRENOM! Branka Sovrlić konačno priznala: Sve je bilo namenjeno meni...

Foto: Antonio Ahel/ATAImages,Milos Tesic/ATAImages

Pevačica Branka Sovrlić gostovala je u emisiji "Grand Specijal", gde je otvoreno govorila o pesmi "Recite mu da ga volim" jednom od najvećih hitova Lepe Brene, koji je, kako tvrdi, prvobitno bio namenjen njoj. Tom prilikom iznela je detalje cele situacije i objasnila na koji način je to uticalo na njen profesionalni put.

RAZARAJUĆE INFORMACIJE O SUPRUZI POKOJNOG HALIDA BEŠLIĆA: Pevačica imala susret sa njim neposredno pred smrt, sad Sejdu ne može ni da pozove! (VIDEO)

- Trebalo je da snimim tu pesmu. To je javna tajna. Ja sam snimila i matricu i sve, ali ona je tada bila popularna i to je tako. Nije Brena uzela direktno, nego ekipa koja sarađuje sa njom. Sve je bilo namenjeno za mene, a dali su njoj. Onda sam ja morala nanovo da snimam matrice i sve živo, a već sam krenula na turneju, čak i omot je bio gotov. Tako da sam bila na turneji a da mi ploča nije izašla. Prva sam u istoriji (smeh) - ispričala je pevačica.

BIZARNO! Otkriveno zbog čega je Branka Sovrlić završila u BOLNICI!

Branka je priznala da joj je čitav splet okolnosti u tom periodu predstavljao veliki izazov, ali i da je iz svega izašla jača, ističući da je iskustvo, uprkos razočaranju, dodatno oblikovalo njen odnos prema poslu i karijeri.

BRUKA I SRAMOTA BRENE I BOBE! Javnost zgrožena posle informacija o POKOJNOM Saši Popoviću!

Podsećanja radi, 1984. godine, kad je Branka tek krenula da peva, Miša Marković joj je poklonio ovu pesmu, ali ju je zatim dao Breni. Sovrlićeva je bila tužna što je pesma poklonjena drugoj pevačici, a Branka je ranije istakla da ne krivi nju za situaciju. U nastavku možete poslušati kako ova pesma zvuči u Brankinom izvođenju.

@branka_sovrlic.fp Svima omiljena pjesma Lepe Brene “Recite mu da ga volim» nekad pripadao Branki Sovrlić. Ali zašto? Godine 1984., kada je Branka tek počela pjevati pjesme, Miša Marković joj je poklonio pjesmu, ali zatim ga je dao Brene. Branka je bila tužna jer je to njena pjesma, ali već je prošlo 40 godina. Mnogi mediji pisali su da je Branka optužila Brenu da je ukrala pjesmu, ali ovo je LAŽ!!! Nedavno je Branka izjavila da ne krivi Brenu i da je Miša dao pjesmu, a ne Brena ukrala Ljudi vole pisati glasne naslove, ali sadržaj nije ono što kažu! Branka voli Brenu💘 #branka #brena #branka_sovrlic #lepa_brena #brankasovrlic #lepabrena #brena_kraljica #branka_kraljica #2021 #recitemudagavolim #tiktok #recommendations #pesma #song #pjesma #muzika #music #glazba @❤️ @LepaBrena ♬ оригинальный звук - Branka Sovrlić☃️

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

Komentari (0)

Loading