SKANDAL! DESINGERICU ŽENA ISTERALA IZ STANA! Evo gde se reper trenutno nalazi!
Šta se dešava u životu repera?
Foto: ST/Tamara Plavšić, Republika, Shutterstock/mark gusev
Život repera Dragomira Despića Desingerice često je u centru pažnje javnosti zbog brojnih skandala, kako na muzičkoj sceni, tako i u privatnom životu. Iako je više puta isticao da mu je supruga Nevena Despić, sa kojom ima ćerku i sa kojom je u vezi još od srednjoškolskih dana, predstavlja najveći oslonac, čini se da ni u njihovom odnosu ne cvetaju uvek ruže.
Kako se navodi, nakon jedne svađe Nevena je odlučila da Despića izbaci iz porodičnog stana, a reper je sa osnovnim stvarima završio van kuće. Prema saznanjima, cela situacija ga nije previše potresla.
- Despić trenutno boravi kod druga, Nevena ga je izbacila iz kuće, na ulicu. Spakovala mu je samo osnovne stvari i oterala ga. Nije prvi put. Tako je on iznervira, napravi neki problem i ona ga spakuje. Zna Desingerica da će kroz par dana da bude sve okej, pa se ne uzbuđuje. Uvek on ima gde da ode, on je ionako retko kući, čovek je prebukiran sa nastupima - kaže za Informer izvor blizak reperu.
Desingerica je ranije govorio i o poverenju u braku, ističući da u njihovom odnosu nema mesta za ljubomoru, kao ni za razmišljanje o neverstvu.
- Ne postoji ljubomora, sto godina smo zajedno, nema toga. Otkud znam da li bi mi oprostila prevaru, ne verujem da razmišlja o tome, niti ja razmišljam o tome. Ne znam ni da li bi ona znala da ti odgovori to. Što bih razmišljao o tome? - rekao je Desingerica za Blic ranije.
Prisetimo se, Desingerica je nedavno na svom Instagram profilu podelio niz objava u kojima se može videti kako pije alkoholna pića. On je zatim ušao u raspravu sa ženom gde je izneo teške reči. Celu vest možete pročitati ovde.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)