SAŠA KOVAČEVIĆ VRAĆEN SA AERODROMA! Priznao istinu nakon vesti da je UHAPŠEN!
Pojasnio sve do detalja!
Foto: ata images Antonio Ahel/Nebojša Mandić
Saša Kovačević, jedan od najpopularnijih domaćih pevača, nakon 15 godina ponovo će održati solistički koncert u Sava centru. O ovom velikom događaju, svom životu i novim pesmama govorio je u emisiji "Premijera - Vikend specijal", gde je govorio i o navodnom hapšenju na aerodromu.
- Daleko od toga da sam uhapšen, već sam vraćen sa aerodroma zbog nekog saobraćajnog prekršaja. Trudim se da ih plaćam koliko ih ima, ali se trudim da ih i nema. Ovo je bilo nešto što nisam ni znao, prilikom isteka registracije bilo je potrebno da se vrate stare tablice u roku od dva meseca, ja sam shvatio da je neregistrovan nakon tri meseca. Bez obzira što sam ja platio, takvo je stanje da nisam vratio tablice i to je razlog što sam bio vraćen - objasnio je pevač, koji se dotakao svog koncerta:
Foto: Antonio Ahel/ATAImages
- Bilo je vreme. Nakon 15 godina da se opet pojavim u ovoj predivnoj dvorani, sada malo lepšoj i renoviranoj. Radujem se, s obzirom da smo godinama pričali o tome. Da ispunim svoje snove i da se pojavim pred beogradskom publikom. Sada će moći da dođu i porodice sa decom i rodbinom i svi koji vole moju muziku - rekao je Saša, pa dodao da je posebno srećan zbog sve većeg broja mladih koji dolaze na njegove nastupe.
- Moja publika je davnih dana rekla to "da" i imaju već i decu i sve. Prilično mi je drago što na svojim nastupima viđam mlađe generacije kako znaju sve pesme, to je prioritet svakoga ko se bavi javnim poslom, da iz generacije u generaciju i dalje neguje tu publiku i da možemo da krunišemo s nekim lepim koncertom. Praviću veliki spektakl, ljudi koji prate moju karijeru znaju da volim da ulažem u produkciju i taj scenski performans i, kako god, taj neki vizuelni identitet. Koncert u Sava centru će imati lični pečat!
Na pitanje da li mu taj vizuelni deo stvara pritisak, Saša je iskreno odgovorio:
- Pritisak postoji kako god. Ja sam neko ko teži da bude perfekcionista, ja konstantno imam taj pritisak, da li je to kroz snimanje spotova i pesme ili kroz koncerte, i naučen sam da sa tim pritiskom živim. Smatram da je u detaljima ključ svega u životu i da se tako odvajaš. Biće nas sigurno preko 15 na bini, ozbiljan stejdž, ali ne bih otkrivao, nego prepustio publici da se prepuste magiji - rekao je pevač.
Foto: Dragan Kadić/Tanjug Nemanja Jovanovic

Reporterka ga je podsetila da je na njegovom koncertu 2011. godine bio i glumac Marko Živić, koji je preminuo pre četiri godine.
- Apsolutno, hvala na tom pitanju, konstataciji. Marko je bio moj jako, jako dobar drugar, neko koga sam poštovao i cenio kao glumca i čoveka. Njegovim odlaskom je otišao i deo mene, svakako. Dosta puta smo mi imali neke naše žurke, da li kroz neku lepu dvoranu, pa Crna Gora... Znam koliko se on borio, on je shvatio da ima bolest koju je imao par godina kasnije. Par godina je prošlo kako je mislio da je sve iza njega i eto, desilo se kako se desilo, mi sada možemo da održimo uspomene - rekao je Saša.
Govorio je i o novoj pesmi, koju je objavio bez spota, što je iznenadilo publiku.
- Jeste: "Šta se tu desilo? Potrošio sve pare?", ni to nije daleko od istine (smeh). Održavati taj nivo produkcije je jako teško i sada kada bih izbacio šest, sedam pesama do koncerta 16. decembra u Sava Centru, trebalo bi mnogo vremena, ali i finansija. Povukli smo ručnu, kako bismo usmerili energiju i finansije na drugu stranu, a to je na... - rekao je Saša.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)