OVDE ĆE BITI SAHRANJEN HALID BEŠLIĆ! Republika otkriva: Evo zašto raka JOŠ NIJE ISKOPANA! (VIDEO)
Ovo je razlog!
Halid Bešlić, jedan od najpoznatijih pevača na Balkanu, preminuo je u 72. godini, nakon duge borbe s opakom bolešću.
Njegova jedina želja bila je da ozdravi da bi mogao provesti više vremena sa svojim unucima.
Halid je ostavio za sobom neutešnu suprugu Sejdu i sina Dina, a prema poslednjim informacijama, komemoracija i dženaza legendarnom pevaču Halidu Bešliću biće održana u ponedjeljak 13. oktobra u Sarajevu.
U Narodnom pozorištu Sarajevo će s početkom u 11 sati biti održana komemoracija. Dženaza će biti klanjana u 13.30 u Gazi Husrev-begovoj džamiji, a u 15 sati će biti sahranjen na gradskom groblju Bare.
Ekipa portala Republika nalazi se u Sarajevu, gde smo posetili mesto gde će Halid biti sahranjen. Na licu mesta saznali smo da očekuju veliki broj ljudi na sahrani u ponedeljak, te se stoga čeka sedam dana da se sve organizuje.
- Uradio je mnogo, ne samo za Sarajevo već za celu državu i bivšu Jugoslaviju, voleli su svi njegove pesme.
- Parcela još uvek nije određena, nije iskopano, biće ovih dana ili možda čak rano u ponedeljak, zbog kiše - rekao nam je portir na groblju.
Veliki gubitak
Halidova porodica je bila poznata po prisnom odnosu, a unuci će ga se sećati onako kako je on želeo - kao zdravog i srećnog dede. Menadžer iz Bosne i Hercegovine izjavio je da su svi u šoku, naglašavajući da se ovome nisu nadali.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
BONUS VIDEO

Komentari (0)