DARKO LAZIĆ VOZIO BEZ DOZVOLE! Hitno uključenje Mladena Mijatovića, saopštio najnovije informacije o folkerovoj saobraćajki!
Uključio se u "Novo jutro"
Foto: Schutterstock/Godlikeart/Nikola Mutić
Mladen Mijatović, reporter televizije Pink, uključio se jutros u "Novo jutro", kako bi saopštio najnovije informacije o folkeru Darku Laziću, koji je sinoć imao stravičnu saobraćajku sa suprugom Katarinom Lazić. On je potvrdio i naša saznanja da je Darko vozio pod dejstvom alkohola, pa istakao da je on vozio bez dozvole.
- Uključujemo se u vezi saobraćajne nezgode koju je doživeo Darko Lazić. Pušteni su na kućno lečenje, zadobili su lakše povrede. Ono što je za sada utvrđeno je da je Darko bio pod dejstvom alkohola, na drogu je bio negativan. Vozio je automobil, iako mu je srpska vozačka dozvola odavno oduzeta, a nakon toga nije ponovo polagao. To su najnovije informacije - rekao je Mladen Mijatović.

Foto: Printskrin/RTV PINK
Podsećanja radi, pevač Darko Lazić i njegova supruga Katarina pušteni su na kućno lečenje nakon teške saobraćajne nesreće koja se dogodila kod isključenja za Arenu, noćas oko jedan sat iza ponoći. Po nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva u Beogradu, pevaču su odmah uzeti krv i urin na analizu. Darko i Katarina su se vraćali s promocije njene sestre Tijane Matić. Lazić je zadobio ozbiljnu povredu glave i posekotine po licu. Kaća je zadobila lakšu povredu ruke, a žalila se na bolove u glavi.

Foto: Schutterstock/Godlikeart/Nikola Mutić
Do udesa je došlo kada je Lazić, koji je bio za volanom "mercedesa" u vlasništvu lizing kuće, prelazio u desnu saobraćajnu traku u pravcu Omladinske brigade. Tada je prednjim levim delom automobila udario u zadnji deo autobusa "Ikarbus" u kom se nalazio samo vozač, star 65 godina. Od siline sudara vozilo se odbilo i udarilo u bankinu. Darko i Katarina, koji su bili svesni sve vreme, izvukli su vatrogasci i prevezli ih u bolnicu. Srećom, vozač autobusa nije povređen.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)