"OVO JE ODUVEK BILA MOJA ROĐENDANSKA ŽELJA": Ana Bekuta obeležila 40 godina uspešne muzičke karijere - preplavljena emocijama!

Zabava

06.09.2025

20:15

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Ovo je za nju poseban trenutak!

"OVO JE ODUVEK BILA MOJA ROĐENDANSKA ŽELJA": Ana Bekuta obeležila 40 godina uspešne muzičke karijere - preplavljena emocijama!

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Ana Bekuta

Ana Bekuta, jedna od najistaknutijih pevačica na domaćoj muzičkoj sceni, večeras će održati svečani koncert u Sava Centru u Beogradu. Ovaj događaj je poseban po tome što pevačica slavi ne samo 40 godina svoje uspešne karijere, već i svoj 66. rođendan. Očekuje se da će koncert okupiti hiljade obožavalaca, kao i brojne poznate ličnosti iz sveta estrade, čime će se dodatno obeležiti njen značajan jubilej.

Na ovom posebnom događaju, Ana je nosila dugačku crno-belu haljinu, koja je dodatno naglasila njen stil i šarm. Uoči koncerta, ona je podelila svoje emocije i utiske.

Republika

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Ana Bekuta

- Dobro vi meni došli, jednom u životu se događa 40 godina rada. Ponosna sam na to, na trajanje i na ovaj koncert večeras, koji se dešava posle 6 godina, nije me bilo ovde od 2019. godine. Ja sam maštala i priželjkivala ovaj koncert i dešava se upravo na moj rođendan. Ovo je moja rođendanska želja bila oduvek. Ne mogu da verujem da sam tu, jer kada sam počinjala 1975. godine ništa nije ukazivalo da ću ovo dočekati, i da će se skupiti toliko pesama i publike. Ponosna sam na ovih 40 godina - rekla je za "Blic".

- Kao i u svakom poslu i ovaj ima svoje teške trenutke, ali i blistave, ti blistavi preklapaju teške. U svojoj 26. godini života sam rešila da se bavim muzikom, ali sam negde u glavi imala jednu liniju sa koje ne bih odstupila i sve vreme sam se trudila da idem tim putem, ostvarilo mi se sve. Presudne su bile pesme koje sam snimala, koje su mlade.

Republika

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Ana Bekuta

- Moja unuka Sonja mi je prva čestitala rođenda u ponoć. Godinu dana smo se spremali za ovaj koncert. Svi ovih 40 godina su se smenjivali žanrovi. "Ja nisam rođena da živim sama" - ta pesma mi je bila zvezda vodilja kroz karijeru, nisam od nje odstupala.

Večeras će Ana Bekuta imati specijalne goste. Pevačica je otkrila da će joj se na sceni pridružiti i specijalni gosti Duško Kuliš i Željko Samardžić.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

BONUS VIDEO:

 

 

Komentari (0)

Loading