"VOLIM TOMPSONA VIŠE NEGO SEBE"! Ustaškinja Severina javno provocira i brutalno udara po Srbima! (VIDEO)
Snimak kruži mrežama!
Foto: Damir Krajac / imagGoran Ristovski/ATAImages,Damir Krajac / imago stock&people / Profimedia
Severina Vučković, poznata po skandalima i mržnji prema Srbiji, ponovo je šokirala javnost.
Hrvatska pevačica nastupala je u jednom lokalu u rodnoj zemlji, a snimak koji je postao viralan na mrežama frapitao je korisnike društvene mreže Iks.
Naime, jedan fan objavio je deo atmosfere sa njenog nastupa, a na snimku se čuje kako Severina izgovara:
- Misle da mogu da me isprovociraju, pa ja volim Tompsona više nego sebe!
Potom je zapevala ustašku pesmu pomenutog kolege "Lijepa li si", a njeni fanovi krenuli su da pevaju uglas sa njom.
Ovaj video izazvao je veliku buru i pregršt komentara na društvenim mrežama.
Inače, hrvatska pevačica je tokom blokada u Srbiji otvoreno i strastveno pružala podršku blokaderima, pa je tako čak i dočekala u Virovitici one koji su trčali do Brisela. Blokaderima tada, a očigledno ni sada, nisu smetale Severinine izjave da su Srbi u Srebrenici počinili genocid i da treba da isplate odštetu Bosni i Hercegovini.
Severina je više puta veličala zločinačku akciju "Oluja", tokom koje je iz Republike Srpske Krajine proterano oko 250.000 Srba.
BONUS VIDEO:
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (23)
Vanja
12.07.2025 19:57
Severina je dno dna, nekada sam je baš gotivila ali mi se smučila!
zoki
12.07.2025 19:58
Pa radodajka kao sto si ti Severina voli sve sto je musko i na dve noge hodam
Marija
12.07.2025 20:01
Jel tako mrzi i sopstvenog sina koga je napravila sa Srbinom?
Ema
12.07.2025 20:02
Severina je pokazala svoje pravo lice