SAOPŠTENE LOŠE VESTI O JANI TODOROVIĆ! Teška SUDBINA srpske folkerke - nije dobro, sve je SLOMILO!
Ubrzo nakon otvaranja restorana, svet je zadesila pandemija koronavirusa, a porodicu je zadesila i velika tragedija!
Foto: Antonio Ahel/ATAImages
Popularna pevačica Jana Todorović, poznata po hitovima koji pune klubove širom regiona, a i šire, poslednjih godina prošla je kroz izuzetno težak životni period koji ju je koštao kako emotivno, tako i finansijski. Naime, folkerka se našla u ogromnom minusu zbog propalog ugostiteljskog biznisa koji je, uprkos velikim nadanjima i ulaganjima, završio neslavno, saznaje Kurir.
Foto: ST/Dragan Kadić

Kako otkriva izvor blizak pevačici, Jana i njen suprug odlučili su da investiraju u otvaranje restorana u jednom od najelitnijih delova Beograda – na Vračaru. Plan je bio da restoran postane dodatni izvor prihoda za porodicu, a kako se sve činilo u početku, ništa nije nagoveštavalo krah. U posao su uložili čak 250.000 evra, a sam lokal je od samog starta bio atraktivno mesto koje su posećivale i mnoge Janine kolege sa estrade.
Međutim, ubrzo nakon otvaranja restorana, svet je zadesila pandemija koronavirusa, koja je posebno teško pogodila sektor ugostiteljstva. Vanredne mere, zatvaranja, ograničeno radno vreme i smanjen broj gostiju bili su prepreke koje ni najbolji restorani nisu uspeli lako da prebrode. Na sve to, porodicu Todorović zadesila je i velika tragedija – preminuo je Janin sestrić, koji je ujedno i vodio restoran.
Foto: instagram.com/janavip2011

– Jana je ispričala jednoj koleginici da im je propao taj biznis. Kako je ona njoj rekla, uložili su 250.000 evra, ali nažalost, što zbog korone, što zbog porodične tragedije kad joj je umro sestrić, posao nije mogao da donese boljitak na njihovom bankovnom računu, već samo gubitak. Iako ona zarađuje dosta od svog posla, a i njen muž je imućan, ipak ovolika brojka nikom nije za bacanje – priča izvor blizak pevačici.
Iako su pokušali da spasu posao, uključujući organizaciju večeri sa nastupima poznatih pevača, ni to navodno nije uspelo da pokrije gubitke, dodaje pomenuti medij.
Foto: E-stock

– Još uvek nismo odustali od restorana, pod zakupom je i dalje. Otvorili smo ga u najgore vreme, baš kad su proglasili policijski čas u vreme epidemije koronavirusa. Mnogo smo u njega uložili. Desila se porodična tragedija, moj sestrić, koji je vodio restoran, preminuo je, a ja sada nemam snage da se bavim time – rekla je Jana jednom prilikom za domaće medije.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)