Darko kupuje Ani stan od pola miliona evra!
Mladi folker Darko Lazić kaparisao je u kompleksu Beograd na vodi stan od pola miliona evra, koji je namenio bivšoj supruzi Ani Sević i njihovoj ćerki Loreni. Kako Srpski telegraf saznaje, folker je odlučio da ispuni želju Sevićki i priušti joj nekretninu koju je nedavno merkala u ovom luksuznom naselju.
- U pitanju je stan od 150 kvadrata. Nalazi se na najvišem delu treće kule, koja se trenutno gradi. Ana je nedavno boravila u toj zgradi i bukvalno se zaljubila u stan, očarao je pogled sa terase, kao i funkcionalnost. Bukvalno joj je sve nadohvat ruke, od dečjeg vrtića do tržnog centra - govori dobro obavešten izvor i dodaje:
- Kada ju je Darko pozvao, saopštila mu je svoje impresije u vezi sa zgradom u kojoj je boravila. On je saslušao i nakon par dana angažovao je agente kako bi ga i pazario. Budući da su mu uslovi odgovarali, odlučio je da kupi taj stan za Anu i Lorenu - završava priču naš sagovornik.
Kako dalje saznajemo, Lazić je stan već kaparisao, a osim što verovatno pokušava da spase brak, koji još nije sudski okončan, razlog zbog kog se odlučio na ovaj korak je i činjenica da je jako vezan za nekretninu u kojoj trenutno žive Ana i Lorena, pa da nakon što njih zbrine, planira da se vrati tamo. Upućeni tvrde da stambeni prostor koji je kaparisao za Sevićku i njihovu mezimicu ima tri spavaće sobe, dva kupatila, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na reku. U sklopu zgrade nalazi se i bazen koji je namenjen samo stanarima zgrade, ali i teretana.
U želji da proverimo navode do kojih smo došli, pozvali smo Darka, ali do zaključenja broja nije odgovarao na naše pozive i poruke. Ana takođe nije odgovarala na naše pozive, ali je nedavno na njenom Instagram profilu osvanuo video iz luksuznog penthausa u Beogradu na vodi.
- Moj budući dom - napisala je Sevićka u Instagram priči, čime je indirektno potvrdila naše navode.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)