IMA SVOG FAVORITA: Za koga to navija bivši pobednik Beovizije Marko Kon?

Republika.rs

Autor:

Zabava

20.02.2018

18:59

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Marko Kon ove godine učestvuje po deveti put na Beoviziji, ali ovoga puta kao podrška!

Jedan od bivših pobednika Beovizije i predstavnika Srbije na Evroviziji Marko Kon i ove godine će učestvovati na Beoviziji, ali ovoga puta neće pevati već će bodriti jednu od "Pinkovih  zvezdica" Igora Lazarevića! Naime Marko je Igoru radio aranžman za pesmu "Beži od mene". Tom prilikom preslušao je sve numere učesnika Beovizije i ovako ih komentariše.

RepublikaFoto: youtube.com/printscreen
Marko Kon

- Što se pesama tiče, nisam prezadovoljan, ali Bože moj, a pobednika je nezahvalno prognozirati u ovom trenutku - rekao je Marko.

Dok ga je pesma koju je napisao mladi Igor, i sam uradio muziku za nju toliko oduševila da se sa zadovoljstvom ponudio da mu uradi aranžman za nju. Istakao je i kako mu se jako dopala pesma "Pinkove zvezde" Ivana Kurtića.

RepublikaFoto: instagram.com/Igor Lazarevic
Igor Lazarević

Pesma Igora Lazarevića je veoma zrela i on je odlično peva. Igor je veoma lako izvršio tranziciju iz "zvezdice" u pravog tinejdž idola. Takođe je pesma koju izvodi Ivan Kurtić jako dobra. Muzička produkcija Pinka može da bude više nego ponosna - zaključio je on.

Marko je inače producent emisije "Pinkove zvezdice", bio je zamena  koleginici Goci Tržan tako da se u dve epizode našao u ulozi žirija.

RepublikaFoto: youtube.com/printscreen
Marko Kon

- Biti u crvenoj stolici "Pinkovih zvezdica" velika je čast. I velika odgovornost. Meni je to bio izuzetno poseban doživljaj. Vrlo rado bih ponovio to iskustvo - bio je iskren Kon.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading