PRVI OSKAR SRBIJE OSVOJIO JE STAŠA BRAJOVIĆ
Nagrada Prvi oskar Srbije sinoć je uručena poznatom muzičaru Staši Brajoviću za kantautora godine i najlepšu ljubavnu pesmu "Gromovi" na svečanoj ceremoniji u Pozorištu na Terazijama.
Foto: Promo fotoČuveni kantautor je izjavio da je veoma ponosan zbog ovog priznanja i podrške popularnih kolega, kao i da je ne bi dobio da nije bilo njegovih saradnika koji su noćima u studiju aranžirali, miksovali i bavili se njegovim pesmama.
On se posebno zahvalio kompozitorima koji su radili na albumu – Draganu Brajoviću Braji i Saši Miloševiću Maretu. Za pesmu ,"Gromovi", koja ja dobila Oskara, posebno je zahvalan Goranu Velinovu koji je uradio aranžman za istu. Kako Brajović kaže, Goran je prepoznao ovu pesmu iako on sam nije toliko verovao u nju kada ju je napravio.
Foto: Promo fotoPodsetimo, Novosađanin je nedavno objavio album u izdanju City records, pod nazivom ,,43" na kojem se nalazi 43 pesme.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)