NOVINAR RASKRINKAO ĐILASA I JOVANOVIĆA! "Vračarski pobratimi" u sukobu: "Svađaju se ko će da zaradi milione evra"
Novinar Uroš Piper je nazvao Đilasa i ČJovanovića "vračarskim pobratimima".
Foto: Wikimedia/Sonjabgd, Tanjug /Milos Milivojevic, A. K./ATAImages, Shutterstock/Viachaslau Krasnou
Novinar Uroš Piper objavio je na društvenoj mreži X da su predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas i lider Nove Demokratske stranke Srbije (Nova DSS) Miloš Jovanović došli u sukob, a razlog za to je, prema njegovim rečima, isključivo novac.
Piper je u objavio naveo da su Đilas i Jovanović "vračarski pobratimi".

Foto: Tanjug/Vladimir Pori
- Na kraju se od celog busanja u grudi - demokratija, Srbija, sloboda - sukob dva dojučerašnja vračarska pobratima Dragana Đilasa i Miloša Jovanovića sveo na to ko će da zaradi milione evra od zidanja višespratnice i ko će kome tom zgradom da zagradi pogled iz dnevne sobe! Principijelno, nema šta! To su političari budućnosti - napisao je novinar.

Foto: Dragan Kadić
Na kraju svoje objave je postavio pitanje šta kaže "treći vračarski musketar".
- Kancelarijsko vojno lice u penziji Ponoš - kom će se carstvu privoleti - Gagijevom ili Mišelovom? - zapitao se novinar Uroš Piper.
Podsetimo, predsednik pokreta Oslobođenje Mlađan Đorđević i kum Dragana Đilasa u emisiji "Bez ustručavanja" govorio je Milošu Jovanoviću navodeći da na Vračaru u Beogradu ne može da se izgradi nijedna zgrada ukoliko nije "pao dogovor" sa njim.
Takođe je napomenuo da su se na pomenutoj opštini rušile zgrade koje su pod zaštitom države dok se Jovanović u slučaju zgrade Generalštaba predstavlja kao zaštitnik kulturne baštine i nacionalnog identiteta.
BONUS VIDEO
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)