USRED DANA UPUCAO PSA! Meštani Ljiga van sebe: Pomahnitali manijak ušao u tuđe dvorište i krenuo da rešeta kučnog ljubimca
Dva vlasnička psa nestala iz komšilika prethodnoh dana.
Foto: Rina.rs
Uznemirujući incident dogodio se tokom jučerašnjeg dana u prepodmnevnim satima u dvorištu domaćinstva G.S. u selu Cvetanovac, udaljenom nepunih dva kilometra od centra Ljiga.
PROČITAJTE JOŠ: MOTORNOM TESTEROM UBIO PSA KOJI GA JE UGRIZAO, PA PRETUKAO ŽENU! Horor u Kikindi!
Naime, prema rečima domaćina, nepoznato lice iz vatrenog oružja većeg kalibra, ubilo je njihovog psa.
PROČITAJTE JOŠ: LOVAČKOM PUŠKOM UBIO KOMŠIJSKOG PSA! Određen pritvor monstrumu!
- Zastrašujuća je činjenica da je usred dana u nečijem dvorištu iz vatrenog oružja pucano na mestu gde borave deca. Da je pas napao ljude ili životinje ili da ga je počinilac ubio u svom dvorištu isto bi bilo strašno, ali bi se nekako i moglo naći opravdanje - kažu za RINU meštani i dodaju:

Foto: Rina.rs
- Ovako, pucati u naseljenom delu sela u nečijem dvorištu usred dana dovodi u pitanje činjenicu da li su ljudi i deca bezbedni u svojim dvorištima pa i na ulici od strane pomahnitalog manijaka koji puca iz vatrenog oružja.
PROČITAJTE JOŠ: HOROR U SVRLJIGU! Monstrum zaklao štene i bacio ga u bazen pun kupača!
Dodaju da su još dva vlasnička psa nestala iz komšilika prethodnoh dana, pa sada meštani strahuju da su doživeli istu sudbinu kao kućni ljubimac iz domaćinstva G.S.
Podsećamo, da je nedavno muškarac naoružan nožem ubio psa u Ulici admirala Geprata nakon čega je pobegao!
- Čovek je ušao sa nožem u ulaz unutrašnje zgrade, jurio po dvorištu sve vreme, a kako niko od komšija nije izašao, uzeo je nož i nožem 5 minuta masakrirao i ubio psa. Tada su devojka iz zgrade i nekoliko komšija iz susednih ulaza izašle da ga spreče, ali nisu mogli nista budući da je imao oružje. Potom je pobegao sa nožem. Komšije i policija su ga tražile i nakon nekih sat vremena uhvatile su ga komšije uz pomoć policije u parku gde je nastavio da traži žrtve - navodi se na Instagram stranici moj_beo_grad.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)