Pomozimo Teodoru slanjem 303 na 2407

Vesti

02.12.2025

11:18

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Kako bi Teodor napredovao i imao šansu za kvalitetniji život, potrebna su mu intenzivna lečenja i specijalizovane terapije u Srbiji i inostranstvu.

Pomozimo Teodoru slanjem 303 na 2407

Foto: humanost bez granica

Teodor Tomanović

Teodor Tomanović je rođen 2016. godine u Zemunu, hitnim carskim rezom zbog hipoksije.

Tokom odrastanja ustanovljen je disharmoničan razvoj, kao i retka genetska bolest. Prve korake napravio je sa četiri godine, ali i dalje ima značajne poteškoće u hodu praćene podrhtavanjem.

Foto: humanost bez granica

Pomozimo Teodoru!

Redovno se prati i leči u Specijalnoj bolnici za cerebralnu paralizu i prateću neurologiju u Beogradu, uz stalne terapije i dijagnostičke procedure.

Kako bi Teodor napredovao i imao šansu za kvalitetniji život, potrebna su mu intenzivna lečenja i specijalizovane terapije u Srbiji i inostranstvu, uključujući program lečenja u Kini, kao i kontinuirana dijagnostika, rehabilitacija i suplementacija.

Kako možete da pomognete:

  • Pošaljite SMS sa brojem 303 na 2407. (Cena poruke je 200 dinara, PDV se ne naplaćuje)
  • Uplate možete izvršiti putem dinarskog i deviznog računa, E-doniraj plaćanjem karticama ili preko PayPal platforme.
  • Mogućnost slanja SMS poruka dostupna je korisnicima mreža MTS, Yettel, A1 i Globaltel.

Donacije se prikupljaju preko Fondacije – humanost bez granica.

Pomozimo Teodoru!

SMS: 303 na 2407

Dinarski račun: 160-6000002309542-36

Devizni račun: 160-6000002310227-18

IBAN: RS35160600000231022718

SWIFT-BIC/DBDBRSBG

Skeniraj i doniraj: NBS IPS QR kod

Online donacije: E-doniraj,  PayPal

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading