JUBILEJ POLITIČKE PARTIJE S NAJDUŽIM KONTINUITETOM U SRBIJI! SPS proslavio 35. rođendan, ostaje veran saradnji sa SNS!
Divan povod!
Foto: Tanjug/Jadranka Ilić
U sedištu SPS u Beogradu održana je svečana sednica glavnog odbora povodom obeležavanja 35 godina od osnivanja partije.
Predsednik socijalista Ivica Dačić istakao je da je SPS partija s najdužim kontinuitetom u Srbiji, ali da je njena istorija mnogo duža, s obzirom na stranke iz kojih je nastala. Počev od Socijaldemokratske, osnovane 1903, iz koje je nastala Komunistička partija, pa Savez komunista. Dačić je istakao da je SPS ostao čuvar ideje socijalne pravde, ali i državotvorna stranka, verna narodu i Srbiji.
- Naša budućnost je u vernosti narodu i državi. Postigli smo značajne rezultate u saradnji sa SNS i predsednikom Aleksandrom Vučićem i spremni smo da nastavimo tim putem uz jačanje identiteta SPS - rekao je Dačić.
On je istakao da SPS ima obavezu da se modernizuje i dovede mlade ljude. Dačić je rekao da će, u tom smislu, iskoristiti pravo koje ima kao predsednik SPS, te da će se videti ko je radio ili nije, gde ima svađe ili sujete.
- Može da padne 14. kilometar, ali Kadinjača neće pasti. Isto tako, ako padne neko od nas, neće pasti SPS - rekao je Dačić.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)