TRI BODA OSTAJU U TOBOLCU: Orlovi drže priključak za liderom!

03.10.2022

10:37

U 10. kolu Druge Rasinske okružne lige odigran je meč u Tobolcu.

Domaći Beli Orlovi dočekali su Kamenorezac. Susret je završen pobedom domaćina od 2:1.

Meč je bio vrlo efektan, sa puno šansi i prilika što se može videti i po statistici.

Igrao se 8. minut kada je Džekić probio po levom boku, ubacio loptu kazneni prostor gostiju gde se najbolje snalazi Lazović za 1:0.

Posle prvog gola meč se dodatno otvorio, gosti su krenuli nešto agresivnije na svaku loptu što im je donelo izjednačenje.

U 21. minutu posle greške na sredini terena domaćih lopta stiže do Andrijaševića koji izlazi 1 na 1 sa golmanom i savladava ga za 1:1.

Do kraja poluvremena je bilo prilika ali lopta nije htela u gol. Glavni sudija meča je u prvih 45 minuta pokazao tri žuta kartona.

Drugo poluvreme počinje na sličan način. U 49. minutu strelac prvog gola Lazović odlično glavom dodaje do Đokića koji u situaciji sam ispred golmana postiže gol za 2:1.

Tri minuta kasnije Stefan Panić u ekipi Kamenoresca dobija crveni karton i ostavlja svoj tim sa deset igrača u polju. Do kraja meča oba trenera su izvršila po tri izmene, ali promene rezultata nije bilo.

Ovom pobedom Beli Orlovi i dalje drže priključak za prvim mestom, sada zaostaje dva boda, Kamenorezac je na osmoj poziciji na tabeli. Sledećeg vikenda u Dublje stiže lider ekipa Mladosti, dok Tobolčani gostuju ekipi Omladinca u Ugljarevu.

Beli Orlovi: Arsić, M. Vučić, Popović, Egerić (od 78' Simijonović), Matić, Džekić, Ž. Vučić, Todorović (od 78' Miličević), Tošić, Đokić, Lazović (od 60' Arsić).

Kamenorezac: Petrović, Janković, Župac, Stanojević, Panić, Andrijašević, Đukić, Blagojević (od 82' Petrašinović), Bežanović (od 80' Vidaković), Pecić (od 55' Batoćanin), Erić.