Srbi vole Trampa: Vučić uputio poziv američkom predsedniku da poseti našu zemlju

AUTOR: Goran MITROVIĆ

četvrtak, 26. 9. 2019.| 11:00

12
Srbi vole Trampa: Vučić uputio poziv američkom predsedniku da poseti našu zemlju

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je američkog kolegu Donalda Trampa da dođe u Srbiju jer ga, kako mu je u srdačnom susretu predočio, Srbi vole i podržavaju najviše u čitavoj Evropi.


KOMENTARI 12

Sortiraj: 
lela26. septembar 2019. u 11:16

Bila bi nam velika čast da ugostimo i Trampa.

0 0 Odgovori

Helena26. septembar 2019. u 11:18

Svakako ga postuju i cene vise nego druge Americke predsednike.

0 0 Odgovori

Miki26. septembar 2019. u 11:22

Poseta predsednika Trampa Srbiji bi znacila dosta za ugled Srbije na medjunarodnom planu.

0 0 Odgovori

Dacha26. septembar 2019. u 11:25

I SAD se umnogome pitaju po pitanju kosovskog problema, zato je neophodno da se sa Trampom uspostavi dobra saradnja.

0 0 Odgovori

Sara26. septembar 2019. u 11:47

Predsednik Vučić se zalaže za dobre odnose i sradnju sa mnogim državama. A dolazak Trampa u Srbiju bila bi nam velika čast.

0 0 Odgovori

ana26. septembar 2019. u 12:10

Ovako iskren poziv je samo znak velikog postovanja Americkom predsedniku i zahvalnost na sirem sagledavanju problema na KiM.

0 0 Odgovori

Andjela26. septembar 2019. u 12:48

Svi svetski lideri poštuju politiku predsednika Vučića, jer vide da je to jedna ozbiljna politika, za razliku od njegovih prethodnika koji su vodili politiku nasilja i lopovluka.

0 0 Odgovori

Vladimir26. septembar 2019. u 13:33

Poseta predsednika Trampa bi nam mnogo značila,naročito zbog pitanja KiM.

0 0 Odgovori

Tanjica26. septembar 2019. u 13:50

Tramp je uvek dobrodosao u Srbiju.

0 0 Odgovori

Verica26. septembar 2019. u 15:14

Predsednik Tramp je najblizi srpskim interesima u odnosu na svie ranije americke predsednike u blizoj proslosti.

0 0 Odgovori

Jei26. septembar 2019. u 17:12

Predsednik Tramp dobro je dosao kada god odluci da nas poseti.

0 0 Odgovori

Tina26. septembar 2019. u 23:43

Predsednik Tramp je dobro dosao gost u nasu zemlju!

0 0 Odgovori


Đilasovci besramni u pretnjama prema Vučiću: Sada su mu namenili METAK
Đilasovci besramni u pretnjama prema Vučiću: Sada su mu namenili METAK
3
IPAK NIŠTA OD MONARHISTA U PARLAMENTU: Tvrde da bi prešli cenzus da su izbori održani u nedelju
IPAK NIŠTA OD MONARHISTA U PARLAMENTU: Tvrde da bi prešli cenzus da su izbori održani u nedelju
0
KATASTROFALNA GREŠKA NJUJORK TAJMSA: Pomešali Vučića sa Tačijem! Da li je posredi greška ili?
KATASTROFALNA GREŠKA "NJUJORK TAJMSA": Pomešali Vučića sa Tačijem! Da li je posredi greška ili?
13
AKCIJA DUBOKA DRŽAVA U OFANZIVI: Napali zajedno Vučića i Trampa!
AKCIJA "DUBOKA DRŽAVA" U OFANZIVI: Napali zajedno Vučića i Trampa!
0
USKORO NOVI TERMIN: Grenel odložio sastanak u Beloj kući
USKORO NOVI TERMIN: Grenel odložio sastanak u Beloj kući
0
Kolinda zove Vučića u Zagreb zbog nestalih!
Kolinda zove Vučića u Zagreb zbog nestalih!
63
(UŽIVO) Vučić na RTS-u o NOVIM MERAMA! Da ja odlučujem zatvorio bih Beograd i uveo policijski čas
0

(UŽIVO) Vučić na RTS-u o NOVIM MERAMA! Da ja odlučujem zatvorio bih Beograd i uveo policijski čas

Vuk licemer glumi ludilo na N1! Do juče u kampanji BEZ ZAŠTITE, a danas pod punom ratnom opremom
0
Vuk licemer glumi ludilo na N1! Do juče u kampanji BEZ ZAŠTITE, a danas pod punom ratnom opremom
Ko gubi, nema pravo da se ljuti! Ipak, Šešelj traži nove izbore
0
Ko gubi, nema pravo da se ljuti! Ipak, Šešelj traži nove izbore
Vučić čestitao Trampu Dan nezavisnosi: Srbija i SAD na istoj strani u teškim trenucima
Srbija

Vučić čestitao Trampu Dan nezavisnosi: Srbija i SAD na istoj strani u teškim trenucima

Tanjug, Republika

 - četvrtak, 2. 7. 2020. u 18:26 3

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je američkom predsedniku Donaldu Trampu Dan nezavisnosti i poručio da mu je čast što je...

Pušenja i korona - paklena kombinacija! Ako pušite, dobro se čuvajte
Društvo

Pušenja i korona - paklena kombinacija! Ako pušite, dobro se čuvajte

Tanjug, Republika

 - četvrtak, 2. 7. 2020. u 17:31 0

Svetska zdravstvena organizacija upozorila je da je pušenje povezano sa većim rizikom od teškog oboljenja i smrti od koronavirusa kod...

PRVA GRADONAČELNICA BEOGRADA SLAVI 80. ROĐENDAN: Vodila grad u najtežem periodu i uspešno se izborila sa sankcijama
Beograd

PRVA GRADONAČELNICA BEOGRADA SLAVI 80. ROĐENDAN: Vodila grad u najtežem periodu i uspešno se izborila sa sankcijama

Republika

 - četvrtak, 2. 7. 2020. u 17:27 0

Slobodanka Gruden, prva žena na čelu Beograda, danas slavi 80. rođendan.

Dunav osiguranje isplatilo državi dividendu od 466,92 miliona dinara
Ekonomija

"Dunav osiguranje" isplatilo državi dividendu od 466,92 miliona dinara

Republika

 - četvrtak, 2. 7. 2020. u 17:06 0

"Dunav osiguranje" isplatilo je 2. jula 2020. godine dividendu akcionarima po osnovu dobiti utvrđene u godišnjim finansijskim izveštajima...

Veći broj vozila na 14 gradskih linija
Beograd

Veći broj vozila na 14 gradskih linija

Republika

 - četvrtak, 2. 7. 2020. u 16:59 0

U Beogradu će od sutra, sa 46 dodatnih vozila, biti povećan broj autobusa na 14 gradskih linija.

Zaharova: Optužnica protiv Tačija dokazuje nelegitimitet kosovske nezavisnosti
Zaharova: Optužnica protiv Tačija dokazuje nelegitimitet kosovske nezavisnosti
0

"Podizanje optužnice protiv predsednika samoproglašene republike Kosovo Hašima Tačija dokazuje...

Marić se okomio na Željka Mitrovića: On sve radi iza mojih leđa
Marić se okomio na Željka Mitrovića: On sve radi iza mojih leđa
0

Tokom emisije "Dobro jutro Srbijo", u kojoj je gostovao ministar poljoprivrede Branislav Nedimović,...

  • Na kiosku
    Danas na kioscima

    Samo u Srpskom telegrafu - informacije kojih nema u drugim medijima

    Naslovna za 2. 7. 2020.