BURA NA SEDNICI SKUPŠTINE! Opozicija se obrukala, cela sala im se smeje! Da li ste realni?

Autor:

Vesti

13.05.2026

13:40

Prešli su sve crvene linije!

BURA NA SEDNICI SKUPŠTINE! Opozicija se obrukala, cela sala im se smeje! Da li ste realni?

TANJUG/ANA PAUNKOVIĆ/bs

Komentari (11)

Loading
Sandra

13.05.2026 13:50

Ово више није ни скупштина, ово је циркус у режији опозиције. Срамота је да се неко ко претендује да води државу понаша овако неозбиљно и недолично

Sandra

13.05.2026 13:50

Цела Србија види ову бруку. Уместо аргумената и амандмана, они нуде вриску и галаму. Није ни чудо што им се цела сала смеје, сами су себе дискредитовали

Sandra

13.05.2026 13:51

Да ли су ови људи реални? Па они као да су јуче први пут ушли у институцију. Потпуно одсуство манира и основног поштовања према грађанима који их плаћају

Sandra

13.05.2026 13:51

Опозиција је дотакла дно. Ово што раде је чист очај јер знају да немају подршку народа, па покушавају на мишиће и скандале да добију минут славе

Sandra

13.05.2026 13:52

Свака част већини на стрпљењу. Ја не знам како неко може да остане озбиљан док ови из опозиције праве овакве представе. Жалосно на шта су спали

Sandra

13.05.2026 13:52

Смешно је и тужно у исто време. Док се доносе важни закони за будућност Србије, они се баве провокацијама које ни деци у вртићу не би пале на памет

Sandra

13.05.2026 13:53

Овим су дефинитивно запечатили своју политичку судбину. Нико неће гласати за људе којима се цела држава подсева због незрелости и лупетања

Sandra

13.05.2026 13:53

Још један доказ да је њима стало само до хаоса, а не до Србије. Кад немаш шта паметно да кажеш, ти правиш инцидент. Провидна и јадна тактика

Una

13.05.2026 13:54

Na izborima se ne kradu glasovi. Ni deca ne bi poverovala u njihove izjave saopštila je predsednica skupštine Ana Brnabić

Sandra

13.05.2026 13:54

Опозициони лидери се понашају као да су на излету, а не на седници Скупштине. Достојанство нула, програм нула, само брукање пред камерама

Sandra

13.05.2026 13:55

Ко год је ово гледао, јасно му је зашто овакви никада неће добити поверење народа. Србији требају озбиљни људи, а не ови забављачи из последњих редова