Цела Србија види ову бруку. Уместо аргумената и амандмана, они нуде вриску и галаму. Није ни чудо што им се цела сала смеје, сами су себе дискредитовали
Да ли су ови људи реални? Па они као да су јуче први пут ушли у институцију. Потпуно одсуство манира и основног поштовања према грађанима који их плаћају
Komentari (11)
Sandra
13.05.2026 13:50
Ово више није ни скупштина, ово је циркус у режији опозиције. Срамота је да се неко ко претендује да води државу понаша овако неозбиљно и недолично
Sandra
13.05.2026 13:50
Цела Србија види ову бруку. Уместо аргумената и амандмана, они нуде вриску и галаму. Није ни чудо што им се цела сала смеје, сами су себе дискредитовали
Sandra
13.05.2026 13:51
Да ли су ови људи реални? Па они као да су јуче први пут ушли у институцију. Потпуно одсуство манира и основног поштовања према грађанима који их плаћају
Sandra
13.05.2026 13:51
Опозиција је дотакла дно. Ово што раде је чист очај јер знају да немају подршку народа, па покушавају на мишиће и скандале да добију минут славе
Sandra
13.05.2026 13:52
Свака част већини на стрпљењу. Ја не знам како неко може да остане озбиљан док ови из опозиције праве овакве представе. Жалосно на шта су спали
Sandra
13.05.2026 13:52
Смешно је и тужно у исто време. Док се доносе важни закони за будућност Србије, они се баве провокацијама које ни деци у вртићу не би пале на памет
Sandra
13.05.2026 13:53
Овим су дефинитивно запечатили своју политичку судбину. Нико неће гласати за људе којима се цела држава подсева због незрелости и лупетања
Sandra
13.05.2026 13:53
Још један доказ да је њима стало само до хаоса, а не до Србије. Кад немаш шта паметно да кажеш, ти правиш инцидент. Провидна и јадна тактика
Una
13.05.2026 13:54
Na izborima se ne kradu glasovi. Ni deca ne bi poverovala u njihove izjave saopštila je predsednica skupštine Ana Brnabić
Sandra
13.05.2026 13:54
Опозициони лидери се понашају као да су на излету, а не на седници Скупштине. Достојанство нула, програм нула, само брукање пред камерама
Sandra
13.05.2026 13:55
Ко год је ово гледао, јасно му је зашто овакви никада неће добити поверење народа. Србији требају озбиљни људи, а не ови забављачи из последњих редова