REDOVI ZBOG INDEKS SENDVIČA JOŠ ŽULJAJU BLOKADERE! Vučević o "besnilu" zbog doručka s Vučićem: Zar da zatvaramo lokale gde Marinika jede pogačice i musli? (VIDEO)

Autor:

Vesti

06.05.2026

14:39

Van pameti šta blokaderi rade!

REDOVI ZBOG INDEKS SENDVIČA JOŠ ŽULJAJU BLOKADERE! Vučević o "besnilu" zbog doručka s Vučićem: Zar da zatvaramo lokale gde Marinika jede pogačice i musli? (VIDEO)

instagram.com/milosvucevic

Komentari (8)

Loading
Mihailo

06.05.2026 14:47

Redovi za indeks sendvič su dokaz da narod voli Vučića a opozicija to ne može da podnese .

Saja

06.05.2026 15:17

Najlepši klasik indeks koji uvek rado jedemo.

Goca

06.05.2026 15:17

Marinika jede na Futosjoj pijaci

Darko

06.05.2026 15:42

Marinika je svesna da ljudi obožavaju indeks Maja.

Natasa

06.05.2026 15:48

Bolje da jedemo indeks sendvič zajedno kao narod, a ne da pljujemo kao blokaderi.

Kosta

06.05.2026 15:51

Blokaderi se bave doručkom i sendvičem, a Vučić razvojem Srbije.

Vlasta

06.05.2026 15:55

Svakako cu morati da probam jednom i taj indeks sendvic !

Nina

06.05.2026 16:07

Blokaderi ne znaju više šta će od muke I besa.