REDOVI ZBOG INDEKS SENDVIČA JOŠ ŽULJAJU BLOKADERE! Vučević o "besnilu" zbog doručka s Vučićem: Zar da zatvaramo lokale gde Marinika jede pogačice i musli? (VIDEO)
Van pameti šta blokaderi rade!
instagram.com/milosvucevic
Van pameti šta blokaderi rade!
instagram.com/milosvucevic
Komentari (8)
Mihailo
06.05.2026 14:47
Redovi za indeks sendvič su dokaz da narod voli Vučića a opozicija to ne može da podnese .
Saja
06.05.2026 15:17
Najlepši klasik indeks koji uvek rado jedemo.
Goca
06.05.2026 15:17
Marinika jede na Futosjoj pijaci
Darko
06.05.2026 15:42
Marinika je svesna da ljudi obožavaju indeks Maja.
Natasa
06.05.2026 15:48
Bolje da jedemo indeks sendvič zajedno kao narod, a ne da pljujemo kao blokaderi.
Kosta
06.05.2026 15:51
Blokaderi se bave doručkom i sendvičem, a Vučić razvojem Srbije.
Vlasta
06.05.2026 15:55
Svakako cu morati da probam jednom i taj indeks sendvic !
Nina
06.05.2026 16:07
Blokaderi ne znaju više šta će od muke I besa.