NA SPECIFIČAN NAČIN NAM ČESTITAO ROĐENDAN! Autorski tekst Sinše Malog o deset godina Srbije i Srpskog telegrafa Autor: Siniša Mali Vesti 24.03.2026 13:18 Decenija uspeha. Nemanja Pančić Podeli: Komentari (5) Lola 24.03.2026 14:13 Čestitke na jubileju . Odgovori 0 0 Ema 24.03.2026 14:29 Srecan rodjendan srpski telegrafu Odgovori 0 0 Ana 24.03.2026 14:32 Lepa čestitka zaista. Odgovori 0 0 Pera 24.03.2026 14:43 FIn tekst. Odgovori 0 0 solista 24.03.2026 16:42 Svaka čast Siniši Malom na ovako lepim i iskrenim rečima – vidi se poštovanje prema radu i rezultatima. Odgovori 0 0 ostavite komentar povezane vesti srbija 18:45 01/03/2021 Uživo IVICA DAČIĆ O ODLASKU LEGENDARNOG FUDBALERA: Maradona je bio LEVIČAR, narodski čovek! srbija 18:45 01/03/2021 Uživo TRK NA KIOSKE! Samo u Srpskom telegrafu! Tadić: Ja sam bio FIKUS, a ne Cvetković društvo 18:45 01/03/2021 Uživo PREDSEDNIK VUČIĆ: Od vakcina se ne umire posle šest meseci srbija 18:45 01/03/2021 Uživo PREMIJERKA NAJAVLJUJE: Početkom nedelje sednica Kriznog štaba ekonomija 18:45 01/03/2021 Uživo DOSTAVA DOŽIVELA "BUM": Krizu izazvanu pandemijom će preživeti samo
solista 24.03.2026 16:42 Svaka čast Siniši Malom na ovako lepim i iskrenim rečima – vidi se poštovanje prema radu i rezultatima. Odgovori 0 0
srbija 18:45 01/03/2021 Uživo IVICA DAČIĆ O ODLASKU LEGENDARNOG FUDBALERA: Maradona je bio LEVIČAR, narodski čovek!
srbija 18:45 01/03/2021 Uživo TRK NA KIOSKE! Samo u Srpskom telegrafu! Tadić: Ja sam bio FIKUS, a ne Cvetković
04:10 KRAH DVOSTRUKOG PRVAKA SVETA: Španija i greška Muslere izbacili Urugvaj, Zelenortska ostrva slave istorijski uspeh!
03:20 Uživo DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC U GRUPI G: Sve četiri selekcije u igri za šesnaestinu finala, Belgijanci pod imperativom, Egipat blizu cilja!
Hronika 03:00 DROGIRANI VOZAČI SEJU SMRT NA SRPSKIM DRUMOVIMA! Statistika koja ledi krv u žilama: Preko 1.000 uhvaćeno pod dejstvom narkotika!
Komentari (5)
Lola
24.03.2026 14:13
Čestitke na jubileju .
Ema
24.03.2026 14:29
Srecan rodjendan srpski telegrafu
Ana
24.03.2026 14:32
Lepa čestitka zaista.
Pera
24.03.2026 14:43
FIn tekst.
solista
24.03.2026 16:42
Svaka čast Siniši Malom na ovako lepim i iskrenim rečima – vidi se poštovanje prema radu i rezultatima.