ITALIJAN ŠAMPION "SERBIA OPENA": Beretini posle trilera srušio ĐOKOVIĆEVOG DŽELATA!

25.04.2021

17:45

Italijanski teniser Mateo Beretini je šampion "Serbia opena" pošto je u finalu savladao Aslana Karaceva u setovima 6:1, 3:6, 7:6.

Mateo Beretini

Beretini je lako osvojio prvi set, napravio je dva brejka i za 28 minuta došao do prednosti protiv Karaceva koji je u polufinalu savladao Novaka Đokovića.

Karacev uzvraća i brejkom na startu seta brzo dolazi do 3:0. Održao je prednost brejka i izjednačio u setovima.

Beretini u četvrtom gemu odlučujućeg seta pravi brejk za 3:1, a Karacev u narednom gemu dolazi do dve brejk lopte. Iskoristio je prvu i odmah vratio brejk.

Aslan Karacev

Gledali smo veliku borbu u trećem setu i nismo videli brejk loptu sve do 12. gema, kada je bilo 6:5 za Beretinija. To je ujedno bila i meč lopta.

Uspeo je da je neutrališe Karacev i uveo je set u taj-brejk.

Odmah na startu taj-brejka Beretini pravi dva mini-brejka i dolazi do 3:0. Zadržao je veliku prednost i slavio u odlučujućem taj-brejku sa 7:0.