NIŠTA OD IZNENAĐENJA: Srbi POČIŠĆENI u Majamiju!

27.03.2021

18:58

Dušan Lajović i Nikola Ćaćić nisu uspeli da naprave iznenađenje na startu turnira u Majamiju pošto su poraženi od prvih nosilaca, Huana Sebastijana Kabala i Roberta Faraha sa 6:3, 6:4.

Dušan Lajović

Meč je trajao nešto više od sat vremena, a srpski dubl je imao svojih šansi, pogotovo u prvom setu gde su Duci i Nikola na set loptu imali i brejk priliku, ali nisu uspeli da je iskoriste.

U drugoj deonici su Lajović i Ćaćić poveli sa 3:1 uz brejk, ali su do kraja susreta izgubili dva puta svoj servis što je bilo dovoljno za protivnika da ode dalje.

Kabal i Farah će u osmini finala igrati protiv pobednika iz duela Kontinen/Rožer Vaslan - Arevalo/Tekau.